Wpis z mikrobloga

Czasy kiedy apple było innowacyjne się dawno skończyły.


@Matarix: Apple nigdy nie było innwacyjne. Apple zawsze wygrywa jakością. Biorą pomysły od innych, ale realizuje je perfekcyjnie dlatego ta firma jest uwielbiana. Nie wymyślili telefonów dotykowych ale jako pierwsi zrobili je porządnie, nie wymyślili tabletów, ale jako pierwsi zrobili je porządnie i tak można mówić o każdej jednej kwestii nawet o tych aparatach. Nie wymyślili wielu aparatów ALE JAKO PIERWSI ZROBILI
  • Odpowiedz
@BinarnyOprawca: to chyba masz 14 lat i nie pamietasz pierwszych trzech modeli iphona.

@Issari: kto Ci kaze instalowac jakies mody i launchery w jakimkolwiek androidzie. Ale jesli nie ogarniasz technologii i chcesz dzialajacy telefon to apple jest dobrym wyborem. Tylko drogim.
  • Odpowiedz
@MangoZjem:

notch jest duzy ze wzgledu na faceid


No niesamowite. Ciekawe co powiesz, jak za rok notcha nie będzie?
Tak czy inaczej ładnie nie jest z tym notchem. Innowacyjne jako design to było dwa lata temu, może jeszcze rok temu. Ale ponieważ to nie był projekt ponadczasowy tylko pójście w kierunku pełnoekranowego przodu, to użycie tego samego designu
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina: wreszcie ktoś mówi z sensem, sam to zauważyłem, że takie przełączanie aparatu, niby pierdółka ale zrobiona perfekcyjnie, każdy tak samo skalibrowany kolorystycznie, telefon ustawia na każdym pasujące iso, balans bieli itp, by nie było odczucia przełączenia między fizycznymi obiektywami tylko wrażenie jednego z opcją zooma i tele, mała pierdoła ale doprowadzona do perfekcji, a samsungi więcej aparatów, xiaomi, więcej aparatów, huawei, więcej aparatów, a przełączenie się między jednym a
  • Odpowiedz
No niesamowite. Ciekawe co powiesz, jak za rok notcha nie będzie?


@worm_nimda: no nie wiem, ze zminiaturyzowali technologie? xD

. Innowacyjne jako design to było dwa lata temu, może jeszcze rok
  • Odpowiedz
Sam mam 9t i chce wrócić na iPhona


@Issari: Porównujesz tani telefon za 1100-1500zł (zależy od dystrybucji) z telefonem co najmniej 2-3-4x droższym. Moim zdaniem nie ma co porównywać. Mam 9t, ale kupiłem od razu z zamiarem odblokowania bootloadera, bawienia się customromami i modyfikowaniem systemu. Ale ja tak lubię.

Przy okazji to jakie problemy z powiadomieniami masz? Rad nie będę dawał z instalowaniem customrom, ale chętnie się dowiem czy też
  • Odpowiedz
O! Mirabelka... :) Sorki. :)

ale fID odblokowuje natychmiast w momencie gdy spojrzysz na ekran. Po co ladowac kolejny czytnik ktorego nigdy nie uzyjesz bo zanim zdazysz o tym pomyslec zrobi to za Ciebie faceID? imo czepianie sie na sile.


@MangoZjem: No nie czepianie się. Problem z fID jest w ostrym słońcu, kiedy telefon leży z boku i fID nie łapie twarzy. Trochę jest takich
  • Odpowiedz
@worm_nimda: mam problem z aplikacjami typu olx, allegro, aliexpress, powiadomienia dopiero pokazują się gdy wejdę w aplikację, albo czasami gdy telefon jest podłączony do ładowarki, wszystkie inne działają dobrze, ale np w aplikacji banku nie mam powiadomienia, z messengera o dymkach czatu mam cały czas i mogę tylko usunąc na 2h, a z mi fit pomimo wyłączenia w tle aplikacji i w ogóle wciąż mam powiadomienie które nie chce zniknąć
  • Odpowiedz
Apple nigdy nie było innwacyjne. Apple zawsze wygrywa jakością. Biorą pomysły od innych, ale realizuje je perfekcyjnie dlatego ta firma jest uwielbiana. Nie wymyślili telefonów dotykowych ale jako pierwsi zrobili je porządnie, nie wymyślili tabletów, ale jako pierwsi zrobili je porządnie i tak można mówić o każdej jednej kwestii nawet o tych aparatach. Nie wymyślili wielu aparatów ALE JAKO PIERWSI ZROBILI TO PORZĄDNIE, każdy obiektyw nagrywa 4k/60FPS i można je przełączać podczas
  • Odpowiedz
@BinarnyOprawca: aple skopiował huaweia z zeszłego roku XD nawet chinole poszli już dalej, kombinują z lepszym układem aparatów czy ekranami bez gigantycznych wcięć. Notch w wersji "łezka" jest już nawet w najtańszych telefonach zamiast wielkiego wcięcia u góry.
Pod względem desginu apple zrobiło coś mega wtórnego. Aż szkoda bo dotychczas to oni wyznaczali trendy w wyglądzie smartfonów a teraz są krok za chińczykami.
thewickerman88 - @BinarnyOprawca: aple skopiował huaweia z zeszłego roku XD nawet chi...

źródło: comment_ju1dEmb6B9ZL47K7PW0rxzTw8EABxXOw.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@Issari ziomuś żeby te powiadomienia Ci działały jak należy musisz dodać te aplokacje do wyjatkow żeby działy w tle. Inaczej są ubijane po pewnym czasie żeby oszczędzać baterię.
  • Odpowiedz
@bedels: xd to ja mam ustawiać by mi aplikacja z której nie korzystam cały czas ale chcę mieć z niej powiadomienia chodziła w tle bym miał powiadomienia? Nie mogę po prostu zainstalować aplikacji i używać, muszę bawić się jeszcze w konfigurację tego jak działa? ()
  • Odpowiedz
@bedels: okazało się że dla mnie kustomizacja jednak nie jest tak wazna jak kiedyś za czasów Xperii Z1 gdzie telefon co chwila zmieniałem bo mi się wygląd launchera nudził. Jednak po latach mi to nie potrzebne, po prostu telefon ma mi działać i nic więcej :D
  • Odpowiedz