Wpis z mikrobloga

W 11 to jeszcze to w miarę wygląda no i super kolorki, ale te w 11 pro już gorzej wygląda. Ale znając życie szybko się przywyczaimy, a xiaomi i Huawei będzie to kopiować, bo czemu nie
  • Odpowiedz
@seeksoul: z coraz to nowszym modelem iphona oni wyskakują tym bardziej jestem utwierdzony w przekonaniu, że jak bym miał kupować japko to byłby to IP 8 albo 8 plus bo to jest ten design który był kozacki i i funkcjonalnością też było spoko
  • Odpowiedz
@BinarnyOprawca: obecnie już się od tego odchodzi.Patrz na nowego samsunga,xiaomi mi 9T i wiele innych.Czasy kiedy apple było innowacyjne się dawno skończyły.Sam chciałbym kiedyś kupić sobie Iphone-a (bawiłem się kilkoma znajomych,generalnie przyjemne) ale jak patrzę na te chore ceny za coś co konkurencja w androidzie jest w stanie zrobić za połowę ceny to nigdy do tego nie dojdzie(+ generalna polityka firmy dotycząca słuchawek,kabli itd)-Tfu na nich.
  • Odpowiedz
@Matarix: Sam mam 9t i chce wrócić na iPhona, bo na nim po prostu wszystko działa (tak wiem jak to brzmi), ale odkąd mam Xiaomi to mam problem z powiadomieniami (internet radzi, zainstaluj aplikację od powiadomień, no tak bo wprost z pudełka to nie może działać jak trzeba xDDD), bateria potrafi padać jak mucha gdy nagle wybudzi się na pół dnia bez powodu (internet radzi, wgraj custom roma by to naprawić
  • Odpowiedz
@seeksoul: Całość mnie nie drażni, ale brak czytnika lini papilarnych boli, przecież można by go umieścić w logu i by było idealnie, nawet obudowy z oknem na jabłko nabrały by sensu xD
  • Odpowiedz
@Issari zaraz zlecą się muchy, że oni mają 9t od początku i im nic nie ścina, i nic nie muli, wszystko działa od wyciągnięcia telefonu z pudełka ( ͡º ͜ʖ͡º). Ja mam S8, ale to jest ostatni Android jakiego kupiłem (używam Andka od Gingerbreada i już mam powoli go dość). Więc rozumiem w pełni.
  • Odpowiedz
@szary-obywatel: rozumiem, no ajfon srajfon, ale wyjmuję z pudełka i wszystko działa, bez bawienia się w romy, mody, launchery itp. Dobra decyzja, by spróbować jabłka () @AgrrsywnyBusiarz: Owszem, kupiłem świadomie bo myślałem że coś się pozmieniało w Xiaomi, wszędzie go zachwalali, więc chciałem spróbować, ale jak zaczęły się problemy z dostaniem powiadomień z aplikacji czy problem z płatnością blikiem w aplikacji banku i Aliexpress
  • Odpowiedz
Wiesz że huawei i xiaomi szybciej ogarnęły kilka aparatów w telefonie?


@Matarix: i co z tego skoro ich systemy to 1:1 iOS a design to inspiracja iphonami xD

@worm_nimda: @frutson notch jest duzy ze wzgledu na faceid

, ale brak czytnika lini papilarnych boli


@Pendzlovsky: @frutson @CJzSanAndreas po co Ci czytnik skoro masz faceid?

przecież można by go umieścić w logu i by było idealnie, nawet obudowy z oknem
  • Odpowiedz