Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Znany troll @BloodyMassacre26 napisał(a) pod jednym z wpisow, cos w stylu

hurr durr przegryw sam jest 3/10 i celuje w 7/10 a potem sie dziwie ze ladna dziewczyna go nie chce


Myslalem, ze podobne mity zostaly juz obalone na wykopie, jakiez bylo moje zdziwienie gdy po raz kolejny i kolejny trafiam na tego typu wpisy na mirkoblogu a takze w wykopaliskach. Otóż moi drodzy nie, malo ktory przegryw celuje w 7/10, pokazcie mi przyklad takich wpisow. Oni chca po prostu byc kochani a jezeli sami sa szczupli to chyba tyle moga od kobiety wymagac, prawda? Co wiecej, nawet przystojni faceci, nieraz zmniejszaja wymagania co do wygladu, byle trafic na kogos z kim mozna zalozyc rodzine. Dlatego czesto widac na ulicy pary przystojny facet - brzydsza dziewczyna (ale nigdy na odwrót!!). Kobiety natomiast, nawet będąc 4/10 celują w te dwa-trzy oczka wyżej, bo tak im nakazuje hipergamia. Mam nadzieję, że po tym wpisie co po niektórzy, jak @BloodyMassacre26 i jej podobni zobaczą, że to nie przegrywy tu mają wymagania niewspolmierne do mozliwosci ale to kobiety sa tymi "zlymi".

#takaprawda #truestory #oswiadczenie #fee

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 1
  • Odpowiedz