Wpis z mikrobloga

przez buszującą w zbożu i nie było informacji o czarnej, zresztą mało co było bo kasa poszła na snopki


@hx103u: Pchasz się multikonto Miras. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Heh - obserwowana z dystansem ta strona ze śmiesznymi obrazkami bawi coraz bardziej. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@dzidek_nowak: serio? To mnie zdziwiłeś trochę. W sumie is ok to be hetero nie wymaga od Ciebie żadnego nakładu pracy poza wrzuceniem tego samego obrazka (flood).

Co do Twojego żartu to pełno dyskretnych bo mają żony i dzieci xD Gardzę takimi biseksualistami. Na ulicy będzie drzeć japę na pedałów a później *** ssie po krzakach.
  • Odpowiedz
Na ulicy będzie drzeć japę na pedałów a później *** ssie po krzakach.


@korin_: Twoje życie osobiste jest fascynujące. Ale nie pisz więcej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@korin_: Tak, oczywiście. Wszyscy heterycy mają kolegę geja który jest przeciw marszom i pedopropagandzie i wszyscy geje wyrywają stada heteryków na apkach randkowych.
R E K L A M A
Weź #!$%@?. #!$%@? i problem z głowy. Na kłopoty: #!$%@?!
  • Odpowiedz
@ToNieOn: wejdź zainstaluj sobie grindr w sklepie play. Załóż konto i zobacz ile osób tam jest bez zdjęcia twarzy oraz ile opisów to "dyskretny bi" część z nich określa samego siebie jako hetero.

Są geje którzy są przeciwni marszom równości, nie przeczę.

Zwrócę Ci pewną uwagę na Twój sposób pisania. Dodałeś sam sobie trochę rzeczy których nie powiedziałem:
- Wszyscy heterycy mają kolegę geja który jest przeciw marszom
  • Odpowiedz
@korin_: Zabawnym jest fakt, że w dyskusjach internetowych inkryminowanie orientacji nieheteronormatywnej wychodzi ze środowisk dla których heteronormatywność jest uciskiem. Twoje wypowiedzi są, dla mnie, tego kolejnym dowodem. Sprawdź sobie w ogólnodostępnych publikacjach jaki jest odsetek orientacji "bi" w męskiej części populacji. Na temat ilości kryptogejów też były badania. A ponieważ ironii nie poznasz nawet jak podejdzie i cię kopnie znienacka w dupę więc otwartym tekstem: Nie #!$%@?.
  • Odpowiedz