Wpis z mikrobloga

  • 3
@noctem_corvus @ToNieOn @noctem_corvus szkoda sztrzępić ryja. Dajmy sobie spokój z dyskusja z nimi. Przerabialiśmy to już wiele razy na początku poprzedniej serii. Jak już będą przyparci do muru bez argumentu to zacznie się płacz i wysuwanie oskarżeń o faszyzm itp. Czarno ich bardziej boli bo zazwyczaj z tego wszystkiego muszą zamieszczać dodatkowe wpisy z żalami xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@dzidek_nowak: ciekawe jest to, ze @Aldarith w tym pierwszym wpisie darło japę i skuczało, że czarnolistujo, że nie ma dyskusji, że prawa łamio a ja dostałem się na czarno bo wczoraj raz jeden zawołałem to do wpisu i skomentowałem, że "to oni zaczęli". Fascynujące.
  • Odpowiedz
@chudinho94: Moderacja postępuje słusznie ukracając te debilne występki rozwydrzonej bandy bachorów i smarkaczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak apropo, mój kolego kryptogeju @dzidek_nowak czemu już nikt mnie tu nie woła? Przykro mi się zrobiło :( Zapomnieliście o mnie? () Proszę mnie wołać!
  • Odpowiedz
@Aldarith: Wołałem cię dziś. Mówiłem wyraźnie, że bez frytek za to z podwójnym serem. Ale chyba nie słyszałeś bo obsługiwałeś innego klienta. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz