Wpis z mikrobloga

Jak mnie denerwuje to nieustanne walenie konia do bycia j-----m biedakiem i przegrywem w tym kraju.

Uuu rodzinka pl taka nierealistyczna - przecież w każdym, podkreślam każdym polskim domu jest jak u kiepskich xD.

UuUu jestem ekspertem w swojej dziedzinie i zarabiam 3000zł bo szef Janusz i nie mam wyboru bo w mojej wsi 10k mieszkańców nie ma innej firmy z wózkami widłowymi chlip chlip.

Prawda jest taka że ludzie śnią o hajsie, ale ani się nie rozwijają w żaden sposób prywatnie, ani najczęściej nic nie robią w pracy. Mam 22 lata i pracuję w mocno średnim korpo w Warszawie i ilość ludzi robiących niezbędne minimum, czyli nic poza obowiązki na umowie jest zatrważająca. Wcale nie jest trudno się rozwijać bez znajomości ale mało komu zależy na usprawnianiu procesów czy prowadzenia dobrej relacji z klientem, a co dopiero do zainteresowania się pracą poza 9-17 BO NIE JESTEM NIEWOLNIKIEM HE HE. A potem płacz że nie są zauważani i awansowani.

#przemysleniazdupy #boldupy

Przez takich #przegryw’ów mamy socjalistyczny rząd
Sayong - Jak mnie denerwuje to nieustanne walenie konia do bycia j-----m biedakiem i ...

źródło: comment_eMttFrUtXlmGukCnnBDMcEpVc1FbPxPl.jpg

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sayong W mojej pracy nie ma nadgodzin. Mozliwosci rozwoju przez awans na wyzsze stanowisko w innym dziale. Nie zamierzam j---c ciezej, robie swoje i wychodze. Wazniejsze jest dla mnie zycie prywatne. Poza tym rozwijac mozna sie nie tylko w pracy. Poza nia ucze sie jezykow, staram sie czytac przydatne tresci, robie kursy online, dowiaduje sie wiecej o swojej branzy wiec tak, wiem ze mam szanse na lepsza kase w lepszej firmie
  • Odpowiedz