Wpis z mikrobloga

Ogólnie dałem dolara temu dziadowi #maxkolonko żeby zobaczyć co on tam #!$%@?, i oboże, takiego stężenia szuryzmu, antysemityzmu, januszowego poczucia humoru oraz żenujących seksistowskich żartów to się nie spodziewałem serio. Ktoś chce mirrory filmików czy komentarzy które mają

W ogóle to ta strona jest tak #!$%@?, serio, każdy tutaj co jest mógłby taką zrobić po kilku dniach nauki webdevu xD
Jak są komentarze i dasz plusa albo minusa to potem już nie możesz zmienić głosu, #!$%@?, wszystko jest tak nieczytelne w #!$%@?, nie wiem czemu Max nazywa to telewizją jak to tylko player płatnych materiałów.

Co do płatności, to normalnie jest tak że jak jest subskrypcja to ma się do wyboru kilka opcji, z góry na rok czy coś takiego, ale to wtedy jest zawsze taniej, ale nie u Maxa, #!$%@?, masz do wyboru, $1 co miesiąc, $6 co pół roku, $12 co rok. To się nie dodaje Maxiu.

Materiały są w #!$%@? długie i nudne, niektóre mają po godzinę,,,,,,, Nie wiem kto to #!$%@? ogląda. Ogólnie to mam teorię, że Max ześwirował bo nie udała mu się kariera dziennikarza, w jednym filmie opowiadał jak TVP nie chciało kupić jego programu Odkrywanie Ameryki, potem pokazał ten program, no i był taki średni noo (widziałem urywki), to jak Max zareagował na to?
Dorobił do tego że nie chcieli jego programu jakąś teorię że mu "zazdroszczą" czy #!$%@? tego że on jest taki super, że mieszka w Ameryce, że dlatego programu nie chcieli bo chcieli go zniszczyć xD Chory człowiek.

Aaa i jeszcze w prawie w każdym filmie coś #!$%@? o żydach, poważnie, nie chcę wyjść na antife co wszędzie widzi faszyzm, no ale Max całkiem poważnie to brzmi jak Adolf, coś tam o sile polskiego narodu, że będzie super, tylko dajmy władzę rewolucji, niektórzy na jego stronie w komentarzach serio używają słowa Fuhrer, że Polska potrzebuje Fuhrera, #!$%@?, na szczęście jest to zupełnie nie groźnie bo jest tam max kilkaset osób, no ale jednak. W jednym materiale mówił że jak rozmawiał z no tym typem od piwa, a #!$%@? z nim, i ten typ się chwalił że ma 2k osób już w strukturach to Max na to, że on to 2k ma w minutę jak "wejdzie na wizję" czy coś. No nie wiem co tam jeszcze
t.....i - Ogólnie dałem dolara temu dziadowi #maxkolonko żeby zobaczyć co on tam #!$%...

źródło: comment_a5V445P6s1UCryz8dvdV0nPRzNwJmNQM.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
@Sikorka2017: Troszeczkę? On od początku #!$%@?ł głupoty, ale teraz to już totalnie ześwirował, trudno powiedzieć czy kosi frajerów na kasę, mało pewnie tej kasy, ale urażone ego na pewno miało duży wpływ na jego ześwirowanie
  • Odpowiedz
@Stryjekmod: Widziałem, ale to on w ogóle stawiał warunki żeby w ogóle pozwolili mu startować, #!$%@?. Koleś ma manię wielkości, w ogóle on coś tam mówił że filmy Mela Gibsona to coś dzięki niemu się zaczęły, nie pamiętam dokładnie już bo to bełkot straszny. On twierdzi że dzięki spamowaniu #R na twitterze uratowano pomnik katyński w New Jersey.
  • Odpowiedz
@tomasz-terlecki: kiedyś się żalił że napisał scenariusz do jakiegoś serialu (ta, treatment pewnie tylko, czyli zarys fabuły) i strasznie zawiedzony był że nikt nie chciał tego serialu wyprodukować. A twierdził że zrobiłby z tego SZOŁ! xD
  • Odpowiedz
@MarianoaItaliano: @Norbercikk: @SzeataBydlo:

https://fpdl.vimeocdn.com/vimeo-prod-skyfire-std-us/01/1901/12/309508140/1190366708.mp4?token=1568081773-0x82339442c6703141818d071cbf1cd2a55fe1d9ca

Nie wiem co chcecie, tu jest o tym Odkrywaniu Ameryki, ale strasznie nudne i długie to wszystko tam jest.
Ogólnie tak wygląda ta strona, te menu to wyboru filmów, nie widać go tutaj,,, ale jest bardzo #!$%@? i nie intuicyjne, ale nieważne. Jak chcecie to mogę wstawić linki do wszystkich filmów jakie tam są, wszystkich z maxtv jak mówi te pierdoły, nie chce mi się
t.....i - @MarianoaItaliano: @Norbercikk: @SzeataBydlo: 

https://fpdl.vimeocdn.com...

źródło: comment_vpcjebc2QXvQt6bzanm08o1d18PmZd4k.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@MarianoaItaliano: @Norbercikk: @SzeataBydlo:
W ogóle jeszcze był taki jeden, jak Max się #!$%@?ł bo ktoś na jego platformie pisał coś o tym Odkrywaniu Ameryki że tam były ujęcia jak widać piersi tamtej dziewczyny, nie nagie tylko przez podkoszulkę tak, i Maxio się strasznie #!$%@?ł o te komentarze i zaczął odpowiadać przez pół godziny o tym jaki ten materiał jest super i w ogóle a ten komentarz to nie chodzi
  • Odpowiedz
@tomasz-terlecki Stary, to jest właśnie esencja tego ruchu - cały ten kicz, te strony internetowe robione "na kolanie", jakieś dziwne filmiki i wtrącenia, czerstwe żarty Kolonki i ogromne ego :)

Jeśli masz więcej i chce ci się wrzucić to chętnie to zobaczę w wolnej chwili.
  • Odpowiedz
@SzeataBydlo:

ten w którym bóldupi o komentarz

jakieś #!$%@? znaki na niebie

Potem powysyłam inne bo trudno się to szuka na tej stronie, serio, to jest tak #!$%@?, nie widać nic, nie ma tytułu, ani opisu o czym odcinek, tylko po miniaturkach trzeba, i jak włączysz jakiś to trzeba potem od nowa lecieć po kolei, bo był jeszcze jeden taki o Marksizmie kulturowym i tam Max poszedł cała na przód w
t.....i - @SzeataBydlo: 

ten w którym bóldupi o komentarz

jakieś #!$%@? znaki n...

źródło: comment_puHvuyjnlJDyqLEgFSOoziBacnv0UcTD.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@MarianoaItaliano: Na YouTube się obraził, w ogóle Max twierdzi że przeszedł na swoją "telewizję" bo, uwaga, na YouTube jest właśnie ten marksizm kulturowy, czym się objawia? Bo jest przycisk "share" czy to komunizm (xD) tak coś tłumaczył, że to Facebook promuje dzielenie się, a on jest kapitalistą i chce zarabiać na swoich materiałach, nie żartuję, ogólnie jak za dolara rozrywka to wsumie kiepska, nie warto
  • Odpowiedz