Wpis z mikrobloga

Ogólnie dałem dolara temu dziadowi #maxkolonko żeby zobaczyć co on tam #!$%@?, i oboże, takiego stężenia szuryzmu, antysemityzmu, januszowego poczucia humoru oraz żenujących seksistowskich żartów to się nie spodziewałem serio. Ktoś chce mirrory filmików czy komentarzy które mają

W ogóle to ta strona jest tak #!$%@?, serio, każdy tutaj co jest mógłby taką zrobić po kilku dniach nauki webdevu xD
Jak są komentarze i dasz plusa albo minusa to potem już nie możesz zmienić głosu, #!$%@?, wszystko jest tak nieczytelne w #!$%@?, nie wiem czemu Max nazywa to telewizją jak to tylko player płatnych materiałów.

Co do płatności, to normalnie jest tak że jak jest subskrypcja to ma się do wyboru kilka opcji, z góry na rok czy coś takiego, ale to wtedy jest zawsze taniej, ale nie u Maxa, #!$%@?, masz do wyboru, $1 co miesiąc, $6 co pół roku, $12 co rok. To się nie dodaje Maxiu.

Materiały są w #!$%@? długie i nudne, niektóre mają po godzinę,,,,,,, Nie wiem kto to #!$%@? ogląda. Ogólnie to mam teorię, że Max ześwirował bo nie udała mu się kariera dziennikarza, w jednym filmie opowiadał jak TVP nie chciało kupić jego programu Odkrywanie Ameryki, potem pokazał ten program, no i był taki średni noo (widziałem urywki), to jak Max zareagował na to?
Dorobił do tego że nie chcieli jego programu jakąś teorię że mu "zazdroszczą" czy #!$%@? tego że on jest taki super, że mieszka w Ameryce, że dlatego programu nie chcieli bo chcieli go zniszczyć xD Chory człowiek.

Aaa i jeszcze w prawie w każdym filmie coś #!$%@? o żydach, poważnie, nie chcę wyjść na antife co wszędzie widzi faszyzm, no ale Max całkiem poważnie to brzmi jak Adolf, coś tam o sile polskiego narodu, że będzie super, tylko dajmy władzę rewolucji, niektórzy na jego stronie w komentarzach serio używają słowa Fuhrer, że Polska potrzebuje Fuhrera, #!$%@?, na szczęście jest to zupełnie nie groźnie bo jest tam max kilkaset osób, no ale jednak. W jednym materiale mówił że jak rozmawiał z no tym typem od piwa, a #!$%@? z nim, i ten typ się chwalił że ma 2k osób już w strukturach to Max na to, że on to 2k ma w minutę jak "wejdzie na wizję" czy coś. No nie wiem co tam jeszcze
t.....i - Ogólnie dałem dolara temu dziadowi #maxkolonko żeby zobaczyć co on tam #!$%...

źródło: comment_a5V445P6s1UCryz8dvdV0nPRzNwJmNQM.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
@tomasz-terlecki: 4 lata temu zatrudnił polską firmę do stworzenia telewizji, ale nie chciał za nią zapłacić tyle, ile sobie zażyczył wykonawca. Jego najlepszych prawników z USA miał wtedy pogrążyć tą firmę - brak info o sukcesie u tego egocentryka, więc chyba sprawę przegrał. Rok temu twierdził, że jego "dział IT" już testuje wersję beta nowego portalu, który miał być niedługo wprowadzony. Mija rok i nic się nie zmieniło, strona napisana za
  • Odpowiedz
@tomasz-terlecki: hej, super sprawa że się tak poświęciłeś!

Czy tylko mi te linki do mirrorów nie działają? Robię coś źle?

I w ogóle cześć, nie jestem trollem czy czymś, mam po prostu nowe konto na wykopie, postanowiłam się w końcu zarejestrować, bo ta sprawa Maksa mnie intryguje, jak to się stało i jak to jest możliwe. :o
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@matbea: te linki mają token, czyli jakiś kod który jest ważny pewnie tylko kilka godzin. Mi też nie działa. OP powinien wejść na stronę i skopiować aktualny link
  • Odpowiedz
@matbea: @Harry19911:
To potem jak wrócę z pracy dam nowe linki

@mathix: Właśnie odwrotnie, nie warto nawet tego dolara, poważnie, wiem że to tyle co nic ale to zupełnie nie jest warte nawet tego, nudy nudy nudy i od czasu do czasu spojrzysz martwym wzrokiem w ścianę i pomyślisz "#!$%@?" to nie jest nawet śmieszne
  • Odpowiedz
@tomasz-terlecki: Społeczności sympatyzujące z jakąś ideologią lub idolem radykalizują się, jeśli są wyizolowane na swoich własnych platformach. Do tego można jeszcze dodać charakter Kolonki i jego niezdolność do pogodzenia się, że lata świetności ma już dawno za sobą. I taki mamy efekt.
  • Odpowiedz
@tomasz-terlecki: @Intelekt Najbardziej to powiem wam szkodami chłopaki, ze jak byłem ostatni w NYC to sobie nje poszpiegowałem Maksia bo to mógłby być dobry materiał. Czasami wrzuca zdjęcia na fb w swoim Chevy, z miejsc które można znaleźć po zdjęciach...
Taka stracona szansa na odnalezienie tajnego bunkra z miotłami ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Stryjekmod: Rozmawiałem z gościem,który angażował się w tej jego #R i był w miarę blisko Kolonko od 2014 roku i mówił, że ten facet ma poczucie skrzywdzenia i ego wielkości Jowisza. Mówi że on chce się zemścić na Lisach,Kraśkach i reszty dziennikarzy z którymi miał na pieńku. Chce zemścić się i odzyskać co stracił. On gardzi zwykłymi ludźmi,to karierowicz
  • Odpowiedz