Wpis z mikrobloga

Włączyłem wczoraj z ciekawości #tvpis żeby zobaczyć i posłuchać tej sławnej propagandy. Nie oglądam #tv na codzień, jedynie czasami jakieś mecze albo dokumenty na tvp kultura i nic więcej. #!$%@?, takiego bajkopisarstwa pod publiczkę, najazdu na to, jakie PO było złe to dawno nie widziałem. Chwalenie się "sukcesami" PiS, porównywanie tego, co PO zrobiło źle, a co PiS naprawia po nich xD Kabaret jak #!$%@?. Ja na prawdę współczuję ludziom, którzy w to wszystko wierzą i oglądają te "niusy". Z drugiej strony byłem #!$%@?, że takim przekazem raczy się polaków i jednych napuszcza się na drugich. Wiadomo, że PiS już te wybory wygrał i teraz jest #!$%@? wyścig o to, kto więcej obieca i kto więcej rozda pieniędzy. Naszych pieniędzy. Fenomenalne jest to, że odkąd PiS wprowadził to #!$%@? 500+ to teraz każdy będzie to licytował i próbował przebić. Nie mówi się o tym, co można na prawdę dobrego zrobić dla tego kraju. Nie, nie zainwestujemy pieniędzy w NFZ, nie, nie obniżymy podatków. Nie zrobimy ułatwień dla przedsiębiorców. Nie, nie zajmiemy się problemami suszy w polsce. Chciałbym wiedzieć co światowe elity sobie myślą o tych durnych politykach z Polski, która nazywa się elitami. Poza tym, jaki to trzeba mieć tupet, żeby tak o sobie mówić. Elita to był Piłsudski albo Sobieski, a te miękkie fiuty karzą tak na siebie mówić. Smutne i #!$%@?ące to jednocześnie.
  • 8
@madiksa: No i to jest właśnie smutne. Na prawdę mniejszość myśli przyszłościowo, a większość ludzi myśli o tym ile by tu się nachapać i nażreć. Co będzie jutro to nie istotne. Strach zakładać rodzinę kiedy myśli się o tym wszystkim. Na razie jakoś to jest, ale mając świadomość tego, że to wszystko kiedyś #!$%@? z hukiem przeraża. Ale cały system jest #!$%@?. Dzieciaków nie uczy się samodzielnego myślenia tylko wpaja się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@stoned_hangman: zgadzam się z twoim wpisem. Od siebie natomiast dodam, że wieczorne Fakty na TVN to jest gówno podobnego, o ile nie cięższego kalibru. Czasami zapracowany człowiek chciałby czasem w starym stylu obejrzeć skrót wiadomości z kraju i ze świata, ale nie tu. TVN misję mieszania partii rządzącej z błotem jednocześnie pokazywania PO (partii opozycyjnej, bo z nazewnictwem to bywa dynamicznie) jako zbawicieli narodu i ostoję normalności i moralności. Obie telewizje