Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie dla #programista15k i ogólnie ludzi z #it. Gdzie szukać ogłoszeń z ofertami pracy w Niemczech ale po angielsku? Na LinkedIn przeglądałem i większość ma treść po niemiecku. Mój niemiecki jest gdzieś na poziomie A2 więc pracować w nim raczej nie da rady a marzy mi się #emigracja
#niemcy #praca

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania: też bym się chętnie do Niemiec przeniósł ale, po pierwsze tak jak ty niemiecki na A2 a po drugie to z tego co widziałem to na umowie o pracę to senior nawet więcej niż 3.5k euro/miesiąc nie dostanie więc szału nie ma. Na kontrakcie podobno można nawet 100 euro/h mieć za to.
@AnonimoweMirkoWyznania
@k0lasz

podtrzymuje opinie o CG - idź tam tylko jeśli jesteś w stanie się obronić przed bardzo betonowym podejściem do pewnych spraw, ale chcesz np podszkolić niemiecki

co do pracy w Niemczech z ogłoszeniami po angielsku to jest jednak miejsce, w którym możesz szukać - Berlin. ale wiedz że tam kokosów nie zrobisz (chyba że dołączysz do startupu który się super rozwinie). Berlin to biedne miasto (jak na niemieckie standardy) to