Wpis z mikrobloga

Zauważyłam dziwną prawidłowość, że im wyższy facet, tym mniejszy ma p*nis.
Po weekendowym powiększeniu bazy badanych osobników do odpowiedniej liczby, w końcu mogę przedstawić wyniki w excelu. Czy są chętne mirabelki na taki wpis?
Razem możemy uniknąć okrutnego rozczarowania.

#ankieta #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #seks #ruchajzwykopem

Wrzucać?

  • Poproszę 58.3% (388)
  • Niekoniecznie 15.5% (103)
  • Taktyk 26.2% (174)

Oddanych głosów: 665

  • 31
  • Odpowiedz
@KinderCzekolada: stosuenk benka do wzrostu musi wynosić przynajmne 1:10 żeby to jakoś wyglądało. jeśli typ ma 2 metry i 15 cm benka to śmiesznie to musi wyglądać, bowiem nie są zachowane jakiekolwiek proporcje.
jak jest odwrotnie tzn. kutanga po kolana to też to nie wygląda świetnie, ale jednak wrażenie robi na różowych i estetyka schodzi na dalszy plan.
  • Odpowiedz
@KinderCzekolada: Proporcjonalnie masz racje im wyszszy ktoś czy przypakowany to #!$%@? jest mniejszy proporcjonalnie, tak samo jak dziecko i jego głowa wzgledem powierzchni ciała z wiekiem proporcjonalnie głowa maleje.
  • Odpowiedz
@KinderCzekolada: ja zauważyłem, że im głośniej kobieta szczeka jaka to zboczona nie jest tym większa Kłoda z niej w łóżku. A te z opisami NO ONS na tinderze mają największy przebieg i najchętniej skaczą na bolca na pierwszej randce, nie trzeba się nawet szczególnie starać. I weź tu potem ufaj słowom kobiety ehh
  • Odpowiedz
@KinderCzekolada: witam, jestem ekspertem, widziałem sporo męskich członków, czytałem także badania na ten temat, bo też mnie to intrygowało.

Empirycznie i z badań wynikało, że nie ma takiej korelacji.

A teraz się od razu wytłumaczę (xD) czemu widziałem sporo męskich członków, mianowicie grałem dosyć długo w piłkę nożną i po każdym meczu, treningu szło się pod prysznic (nawet na wyjeździe z przeciwnikiem) a te są przeważnie "otwarte" no to siłą
  • Odpowiedz
przecież to nie ma sensu


@ButtHurtAlert: Bo widzisz, ButtHurtAlert, było dwóch chłopców - jeden chłopiec urodził się z fiutkiem średnim, a drugi z zajebistym. Ogromnym! Spytasz: który jest szczęśliwy? Odpowiedź brmzi: Żaden - jeden jeździ na wózku, a drugi ma padaczkę. Pytasz kolego czy jest super... No pewnie, że super. Zdrowie!
  • Odpowiedz