Wpis z mikrobloga

mam beke z polskiego systemu edukacji do poczatku do konca

...;;; szkola podstawowa ;;;...
to tutaj nabieramy zniechecenia typu
wf na korytarzu gdzie musisz przebrac buty a wf nie musi nie wiem czemu
biedne stolowki
sranie w kiblu
lek przed wysmianiem bo np idziesz na srodek i recytujesz wiersz bez spodni
kminisz ze na walentnki twoja milosc ma cb w dupie
przesladowanie typu nie interesuje mnei kto zaczal
proszenie o wyjscie zeby sie zesrac
to tutaj nabawilem sie problemow z jelitami gdzie trzymalem sranie przez 8h
ciezkie plecaki i nauczyceile grazyny ktore wmawiaja nam kult kobiet typu nie smiej sie z grubej i na dizen matki rob laurke a ojca #!$%@?
bol cipy jak jedna osoba przyniesie podrecznik z lawki bo musicei miec swoj egzemplarz
grazyny ktore dra morde bo jesets dzieckiem i nie masz glosu w dodatku stare modele nauczania
lawki krzesla obsrane gownem nie wazne czego dotkenisz jestes #!$%@?
zajecia typu wdzwr na ktorych nie dowiadujesz sie z aduzo rzecczy
religia w szkole xD

---=== gim ===----
tu zrozumeisz ze chusteczki sa dobrym papierem do dupy
zabieranie telefonu za spojrzeeni ktora godzina xDDDDD
kiedys powiedzialem ze ziomek z lawki smierdzi i poszedlem do dyrekotra.....
gowno przedmioty prowadzone na cipe
ziomek co kiblowal i co bedzie zbieral puszki mysli ze jest kims
nauczyciele co nei rozwijaja pasje tylko robicie po kolei strony z podrecznika typu czytajcie po kolei i robcie cwiczenia
wf- moze jestem dobry w sztukach walki czy sportach silowych ew lubie tenis ale nie dowiem sie tego bo stary glupek co chce przesiedziec na dupie do emerytury rzuca pilke od kosza siatki nogi i mowi grajta
matma - chcialem sie uczyc ale jak mialem zaleglosci to nawarstwialy sie a kazdy proba konczyla sie ze nie uwazam
pelno formulek ktore nic nie wnosza typu rownanie kowalencyjne czy np budowa anatomiczna kielicha kwaita paproci- zapominasz o nich po sprawdzianie a znajomosc ich w 100% nie zmieni nic w twoim zyciu
religia w szkole xD

<<<< szkola srednia >>>>
dupki po przekroczeniu 16 lat nagle nie interesuja sie kulinariami zwierzetami tancem tylko impreza i tym jak wygladaja
juz nie chdoza na zjaecia plastyczne itp tylko siedza na instagramie
brak palarni i dorosli ludzie w kiblu kitraja sie z fajkami
kontynuucja tego z gim - doslownie kolejne 3/4 lata gowna z naciskiem na mature gdzie zeby to nie zdac bedac przygotowywyanym biroac pod uwage 30% a niektorzy mowia ze matma nie oowiazkowa to trzeba chciec
to samo ale ludzie sa przywyczajeni do smutnego gowna i nie oczukja niczego nowego a i tak sie rozczarowuja
przerwy po 5-10 minut gdzie nie mozesz zjesc na spokojnie posilku
religia w szkole xD

XXX studia XXX
wiekszosc panien chodzi w ksiazkach itp a wczenisj byly nudnymi #!$%@? w ogolniaku
nie mozna zrobic zdjecia ale mozna przepisac notatki xD
koeljen gowno gdzie jak idzie ktos na ciekawy kierunek to zazwyczaj po nim nei ma pracy a predzej sam sie dowiesz czegos niz z poskich uczelni bo wszystko jest robione na odpierodl ew kuj definicje i nie zadwj pytan bo od X lat ten sam amterial i no
musisz skonczyc cos typu medycyna prawo kierunki inzynierskie zeby miec hajs

praca w polsce to markowanie tego ze zrobiles cos wczeniej zeby czasem janusz nie powiedzial ze mzoesz 20 minut wyjsc wczeniej ew tluamczenie sie - jak dobrze trafisz to moze po roku znajdziesz dobra prace bo bedziesz mial dosiwadczenie z mlodej dhynamicnej pracy

nie wiem czemu ludzie mowia ze szkola taka super a praca nie
w szkole siedzisz z debilami i jak wracasz to musszi sie uczyc czy robic gowno prace domowe za darmo i musisz sie prosic zeby pojsc srac czy np musisz tolerowac #!$%@? ludzi
po pracy wracasz wylaczasz telefon i #!$%@? na to

chodzac do szkoly czy na studai tak czy tak robie gowno z ludzmi ktorych nie lubie uczac sie przedmieotow ktore mam w dupie
nawet na studiach sa beznaidzjen wf czy nauka gowaninaych przedemiotow ktore sa robione na #!$%@?

watpie zeby ludzie na tasmie lubili swoja prace albo urolog kochal badac fiuty
bada fiuty bo mu dobrze placa a pan na tasmie nie ma wyboru wiec kazdy robi to dla siana wiec smieje sie jak ktos mowi ze robi swoja prace bo to lubi ew nie psozedl na studia bo w niczym sie nie widzi a praca na magayznei jest ok
jak cos lubisz i robisz to rutynowo to predzej czy pozniej znienawidzisz tego

jak masz robic cos co nie lubisz to rob chociaz to za co masz hajs

#studia #edukacja #przegryw
#gownowpis #zalesie #anonimowemirkowyznania
elofrytki - mam beke z polskiego systemu edukacji do poczatku do konca

 ...;;; szk...

źródło: comment_ryu2lPCAdCTEw50Xlhi5VntIn3SXkaav.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@elofrytki:

gdybyś tylko tak robił to spoko ty jeszcze mieszasz litery w słowach i to wygląda jak jakiś bełkot. Nie wymagam, żebyś miał nie wiadomo jaki stopień interpunkcji czy ortografii tylko chodzi o podstawowe kwestie.
  • Odpowiedz
  • 2
@elofrytki przez całą moją edukację w szkole, jak chciało mi się srać albo lać, po prostu na lekcji wstawiłem, mówiłem że idę do toalety i wychodziłem. Nie czekałem na pozwolenie.
Wyjście do kibla to jest święte prawo i ma "poczekaj do przerwy"
  • Odpowiedz