Wpis z mikrobloga

  • 0
Mamy wspólnego praprzodka, więc może jakieś koneksje między nami zostały i Jesteśmy połączonym z sobą światem, a natura ten krąg życia wprawia w ruch.


@derko123 To jest ta dyskusja i argumenty? To nie ma wartości merytorycznej.

@Ohjeny Zjadłem słowo 'starsze'. W sensie nie wiem czy sposób rozmnazania roślin nie jest starszy niż potrząsające drzewem hominidy i czy w związku z tym, czy mogły zdążyć sie przystosować do naszego potrzasania i
  • Odpowiedz
@Ohjeny: nie zapominam, doskonale rozumiem, że takie zmiany w ewolucji trwają tysiącami lat a mutacje i kierunek ewoluowania jest całkowicie przypadkowy i podąża ona ślepo a od wybierania najlepszej mutacji jest darwinizm społeczny (jeśli można użyć tutaj takiego określenia), który eliminuje pomysły, które się nie przyjęły. Ale właśnie to, że ewolucja szuka sposobu uzupełnienia tych składników czy nawet ślepego rozwijania jednostki w jakimkolwiek kierunku jest w tym takie ciekawe i
  • Odpowiedz
@Godid1951: nie rozumiem do czego nawiazujesz. Rozumiem, że do prokreacji ludzkiej. Jak więc człowiek nie musi być konieczny? Skąd weźmiesz nasienie i komórki jajowe? I jak oddzielono? To prawda, że dziś seks uprawia się głównie dla przyjemności a nie prokreacji i nie musi dojść nawet do orgazmu, żeby osiągnąć satysfakcję seksualną, ale to jest już efekt rozwoju mózgu i eksperymentowania z seksem, w przyrodzie tylko najinteligentniejsze organizmy posilkuja się masturbacją
  • Odpowiedz
@Halbr: prawdopodobnie jest. Ja się z tym nie zgadzam. Chcialam tylko poprawić pomysl derko, by zrozumiała jak to działa.

@YolonezFSO:

Sekretarka przepisując tekst co jakiś czas popełnia literówkę. Tak samo podczas replikacji informacji genetycznej (u ludzi DNA) może dojść do pomyłki. Istnieje bardzo wiele mechanizmów zapobiegających temu, naprawiajacych błędy i niszczących to, czego naprawić sie juz nie da. Mimo to raz na jakiś czas sie to zdarza. Ludzka
  • Odpowiedz