Wpis z mikrobloga

Mirki, pijcie ze mną kompot (ale nie za dużo cukru), bo jest co świętować.

20 stycznia 2019 - 117,6 kg
9 września 2019 - 84,6 kg ()

Udało osiągnąć mi się dzisiaj przedostatni kamień milowy w procesie odchudzania - zjechanie poniżej 85 kg! Ostatnim kamieniem jest już osiągnięcie finalnego celu, czyli 83,6 kg, co będzie równoznaczne z osiągnięciem normalnej wagi według BMI.

Przez te niecałe 8 miesięcy udało się odmłodzić o jakieś 16 lat metabolicznych, zrzucić blisko 20 kg masy tłuszczowej i osiągnąć wagi jakiej chyba nigdy nie miałem po skończeniu procesu dojrzewania.

Zajebiste jest to, że cały ten sukces udało się osiągnąć w zasadzie samą dietą i teraz już w konsekwencji zmianą nawyków żywieniowych. Trafiłem w trakcie na sztos dietetyczkę i teraz gdy już stawy nie są tak odciążone, wkręciłem się w bieganie. (w minionym tygodniu pierwszy raz udało mi się 3 razy biegać powyżej 6 km)

inb4 jak mogłeś się tak zapuścić - no niestety #!$%@? mogłem, bo pomimo dodatkowych kilogramów miałem ego i pewność siebie na bardzo wysokim poziomie, kontakty z różowymi się elegancko układały, i nie potrafiłem znaleźć realnej motywacji. W sumie do tej pory nie wiem co spowodowało to, że zacząłem ten cały proces. Ot, pewnego dnia po imprezie na kacu madre mi przypomniała, że obiecałem jej spróbować razem z nią we dwójkę dietę, a potem jakoś się wkręciłem w widok uciekających kilogramów.

Zazdroszczę tylko mojemu różowemu, który teraz może sobie po ponad 2 latach związku siedzieć dumna i myśleć jak to zajebistej inwestycji nie zrobiła XD


#pokazmorde #dieta #chwalesie #odchudzanie
Pobierz splndid - Mirki, pijcie ze mną kompot (ale nie za dużo cukru), bo jest co świętować.
...
źródło: comment_pugR6VtvVZ74hU4JwnRAruDnLtBPm7k9.jpg
  • 134
Udało osiągnąć mi się dzisiaj przedostatni kamień milowy w procesie odchudzania - zjechanie poniżej 85 kg! Ostatnim kamieniem jest już osiągnięcie finalnego celu, czyli 83,6 kg, co będzie równoznaczne z osiągnięciem normalnej wagi według BMI.


@splndid:
Nie ma czegoś takiego jak idealna waga wg BMI.
BMI to miara statystyczna. To co nazywasz idealną masą to mediana populacji.

BMI nie jest żadnych wskaźnikiem, ani wyznacznikiem niczego innego niż umiejscowienia naszej masy w
@brass: aż zajrzałem w raporty - od lutego do czerwca moja masa mięśniowa się wahała ciągle od 70,5 do 72 kg, zależnie od tygodnia. Nie było żadnej drastycznej zmiany w dół.
6,2km w 42 minuty to raczej spoko tempo.

@splndid: tempo 6:46 to bardzo spoko jak na taki dystans i pierwsze biegi


ale każdego będzie korciło żeby polatać szybciej/dłużej/dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I #!$%@? z tego jak nadal masz zakola


@wojtoon: Ale co mnie jakieś zakola albo Twoja opinia na ich temat obchodzą XDDD

@magnevox: dieta w ramach tygodnia jest tak ułożona, żeby nie wykorzystać tylko raz i wyrzucić, tylko np. jak pojawia się koktajl z połową mango, no to jeb, jest też śniadanie z owsianką z połową mango. Staram się unikać marnostrawstwa, i niektóre posiłki powtarzam, żeby nie wyrzucać. Najczęściej chyba
aż zajrzałem w raporty - od lutego do czerwca moja masa mięśniowa się wahała ciągle od 70,5 do 72 kg


@splndid:
Masz na myśli Lean Body Mass? Bo jakbyś miał 70 kg mięśni to powinieneś wyglądać jak Pudzian. Nie było tego dużo, więc nie było co tracić.
@splndid: tak z ciekawości - bo piszesz, że lubisz gotować itd. To czym się zajmujesz zawodowo, że masz czas na zabawy w gotowanie ? Bo osobiście też zacząłem dietę pudełkową 2 tygodnie temu bo tylko w weekendy jestem w stanie coś ugotować