Wpis z mikrobloga

Mirki zmieniam telefon i już prawie zdecydowałem się na Mi9 tylko trochę boli ten brak wyjścia mini jack. Widzę, że są do klasycznych słuchawek adaptery 'usb-c - mini jack'. Nie wiem tylko czy ich zastosowanie nie wypływa jakoś negatywnie na jakość dźwięku? Taki adapter nie ucina z telefonowego DACa Mi9 nic a nic na jakości?

Generalnie mógłbym oczywiście pójść w stronę Mi9t Pro, który ma wyjście mini jack, tyle tylko, że za wersję 6/128 trzeba dopłacić ~200 zł względem Mi9 no i traci się opcję bezprzewodowego ładowania.

#xiaomi #mi9 #telefony
  • 10
@Pawelczi no niby masz racje co do tych słuchawek i nie mówię BT "nie", ale mam też trochę tych słuchawek na mini jacka i nie chciałbym nie mieć możliwości użycia ich z telefonu, z którego korzystam na co dzień. Mikrofon to dla mnie nie problem bo go nie używam. Chodzi mi w zasadzie o to czy te same słuchawki z końcówką mini jack zagrają identycznie z Mi9t Pro po wyjściu jack, jak
@syjan1212 no ale to jeszcze trzeba dłuższą chwilę czekać i cena zaraz po premierze też może nie być najniższa. Potrzebuje telefonu nieco szybciej niż za kilka miesięcy :P

@xx-krzysiaczek-xx zamówiłem Mi9 skoro adapter nie pogorszy jakości dźwięku z słuchawek, no i nie tracę funkcji bezprzewodowego ładowania. Jakoś ten brak mini jacka przeboleje bo jednak dopłacać za niego prawie 200 zł to jednak za dużo. Jakbyś chciał z polski z gwarancją Mi9 to