Wpis z mikrobloga

@jos: Jeszcze generację, czy dwie mercedesów powiedziałbym to samo. Jednak obecna a-klasa ze swoim zestrojeniem i MBUX jest bardzo młodzieżowa. MBUX jest jak dobry smartfon - ogólnie to android car wymięka przy tym.
  • Odpowiedz
spalanie znośne - średnia 7l/100km


@MMaros: u mnie tyle pali subaru z 2l silnikiem ktore wciagnie dupa tego szajsedesa w takim tempie ze przy wyprzedzaniu rejestracji mojej nawet nie przeczytasz
  • Odpowiedz
@MMaros: @Giacomina: @on_12cm: @Zgubilem_Login:

a czepiacie się, 20 lat temu mercedes wypuścił CLK, które aspirowało do miana samochodu sportowego a podstawowe 2.0 miało również 136 KM. Nie jechało, paliło w cholerę i nijak nie współgrało z charakterem samochodu. Tutaj mamy małe miejskie wozidło i to że ma małą pojemność to raczej plus i norma w erze downsizungu a 136KM w samochodzie tej wielkości to
  • Odpowiedz
  • 1
@MMaros ej to żeś zapłacił za gwiazdę na masce i na normalny silnik nie starczyło? Ale z resztą Mercedes od lat ewidentnie robi w ciula klientów swoją to niby jakością i "prestizem". Te felgi dopełniają całości, nie wiem skąd oni brali ten wzór srebrny z czarnym ale domniemam że sugerowali się na najlepszy chiński trend tuningowy z 2010 roku
  • Odpowiedz
Powiem tak, silnik jest wystarczający do normalnej jazdy. Natomiast wnętrze to przepaść w stosunku do peugeota, citroena czy też VW.


@MMaros: Widziałeś kiedyś jak wyposażanie są Citroeny?
  • Odpowiedz