Wpis z mikrobloga

@niepanimaju:

sam jestes #!$%@? biedakiem xD po pierwsze porownuj samochody z tej samej klasy, w tej wersji i tak imo ten merc ma lepsze wykonczenie od skody nawet i klase wiekszej.

A co świadczy o klasie samochodu? #!$%@? znaczek Mercedesa? xDDDDDDDDDDDDDDD I ty nazywasz kogoś biedakiem? Oba są kompaktami i kosztują podobne pieniądze. Twoja opinia na temat ich różnicy klas mnie #!$%@?.
  • Odpowiedz
@MMaros: niesamowite jaki ludzie mają ból dupy, wykopki to jednak dzbany w dużej części xDD

Szerokości kumplu, niech się sprawuje autko. Ja ostatnio choruję na CLA Coupe ale do zmiany auta mam jeszcze sporo czasu (wiosna 2020), więc zobaczymy na co ostatecznie padnie :)
  • Odpowiedz
@MMaros: żebyśmy dobrze się rozumieli - nic nie mam do Renault (kupię sobie kiedyś), ani do pojemności silnika (sam jeżdżę 1,4 140KM). Po prostu chciałem zwrócić uwagę, że coraz mniej jest Mercedesa w Mercedesie. Fajne auto, oby się nie psuło i żeby nie było problemów z częściami (jak tu ktoś ostatnio narzekał, że nie ma klocków do AMG)
  • Odpowiedz
@Flypho: no wlasnie sprawdzilem te skody i nie wazne czy fabia czy superb 2019 w srodku wyglada podobnie co 10letni golf xD

i co jak e46 325 wyprzedzisz nowa a klase to tez sie prestiz skonczy? XD

@messern: nie mowie ze 1.3 to dobry wybor ale to prawdopodobnie najlepszy taki silnik/skrzynia w tej pojemnosci.
@rraaddeekk: no raczej na pewno tak xD
  • Odpowiedz
@MMaros: środek jest piękny. Ile cię kosztowała? Wirtualny kokpit jest mega.
Dwa lata temu jak kupowałem BMW z silnikiem 1,5 to tez miałem wrażenie, że wszystkim najbardziej przeszkadzał mój silnik, tylko nie mi xD witamy na wykopie, porzucajmy się trochę kałem.
  • Odpowiedz
@FELIX90: Tez należałem do tych którym przeszkadzają takie silniki ale nie prowadziłem krucjat, przekonałem się do nich jak przejechałem się Octavią 1.4 turbo 150 koni z dsg, #!$%@? jak wściekła, jak zadbasz to spokojnie swoje przejeździ. Jak ci zależy na dlugowiecznosci to sobie kup diesla starego a jak ktoś bierze leasing na 3 lata to genialnie
  • Odpowiedz
@justnormalguy: na cokolwiek. Ludzie porównują auta do swoich „nowych” sześcioletnich samochodów z Niemiec, które mają liczniki skręcone o 300kkm i nagle 200kkm wskakuje na licznik i się psuje. Panie, to takie teraz nietrwałe. Fordowskie ecoboosty litrowe są bardzo dobre, prawie każdy producent w swojej gamie ma w trzycylindrowca. Wiadomo, może nie zwija asfaltu ale w zupełności wystarcza i objeżdża 3/4 strupów w dwoma litrami pod maską. Turbina jest, daje dobry
  • Odpowiedz
@Flypho: Ja #!$%@?ę xD Jakim ty jesteś dzbanem to już widzimy, ale nie obnoś się z tym tak. Pojeździj jakimkolwiek w miarę świeżym mercedesem i będziesz miał pojęcie za co się płaci. Do niedawna jeździłem E-klasą 2014 i jak poszła do serwisu, to dostałem na auto zastępcze nową Optimę, a potem Corollę. Między tymi autami była #!$%@? przepaść w każdym możliwym względzie. Więc nie #!$%@? głupot, że prestiż wynika ze
  • Odpowiedz
@JudzinStouner:
Auto premium to #!$%@? znaczek, którym się podniecają ludzie przepłacający za markę. Wnętrze współczesnego Merca to trzeszczący chiński plastik i twoje gównoposty na Vikopie tego nie odkręcą. Masz film z twoim kochanym Mercem złomem i teraz się gimnastykuj i spróbuj wyjaśnić wszystkim nam tu obecnym, co pod tym plastikiem tam tak chrupie i dlaczego tak, oczywiście wg ciebie, powinno być w aucie klasy "premium" xDDD. Czekam na odpowiedź.
Flypho - @JudzinStouner: 
Auto premium to #!$%@? znaczek, którym się podniecają ludz...
  • Odpowiedz
@MMaros: Piękne auto, panie opie. Kolor szanuję jak #!$%@?, bo bardzo lubię czerwone wózki. Mercedesy też bardzo szanuję, bo sam miałem i chyba jestem trochę fanbojem ;) Nowa A ma genialne wnętrze i IMO to jest najmocniejszy punkt tego samochodu. Na temat silnika nie zabieram głosu, bo mam trochę inne przekonania, ale ważne, żeby Ci się dobrze jeździło :)
  • Odpowiedz