Wpis z mikrobloga

Już za 5 dni nowa edycja. Od finału poprzedniej upłynęło 12 tygodni.
Zamieszczam obecny ranking followersów instagramów uczestników:

Madzia - 272 tys
Justyna - 211 tys (przed wejściem do domu miała kilkadziesiąt tysięcy ale i tak bardzo dużo jej przybyło ze względu na BB)
Oleh - 134 tys
Igor - 97 tys
Radek - 94 tys
Iza - 79 tys
Łukasz - 75 tys (nie wiem skąd ma ich aż tylu)
Bartek - 74 tys
Kasia - 72 tys
Angelika - 72 tys
Paweł - 51 tys (nie pamiętam ile miał przed wejściem ale chyba sam udział w BB nie wiele mu zwiększył)
Maciej - 46 tys
Karolina - 45 tys
Klaudia - 44 tys
Magda Z. - 42 tys
Marlena - 31 tys
Tomek - 20 tys
Natalia - 20 tys (stan z lipca, nie mogę jej teraz znaleźć)
Kuba - 7 tys
Agnieszka 5 tys
Daniel 0 tys (chyba jako jedyny nie ma konta na IG)

#bigbrother
#bigbrotherinstagram
Pobierz Krinod - Już za 5 dni nowa edycja. Od finału poprzedniej upłynęło 12 tygodni.
Zamies...
źródło: comment_ceoX4ITORv1E4cTJa16w9Zivu01ZuSM2.jpg
  • 26
@Krinod: jprl serio? Typowe zachowanie gimbazy, kto ile ma obserwujących xd Ale dzięki, przynajmniej wiem, ile mam, bo totalnie nie zwracam na to uwagi, gdyż np. mieszkania za lajki nie opłacę ;) Jak widać po followersach, najwięcej mają ich Ci, co rączek pracą raczej sobie nie brudzą xd Tak więc, #!$%@?! czas rzucić pracę ;D A tak serio i w ogóle to dzień dobry na tagu! Wasza twórczość, jakakolwiek by nie
@bubilibu: ohoo nie zdążyłam odpisać i się zaczęło xd Dostałam coś tam i owszem, jak dają, to czemu by nie wziąć? Sam byś brał/brała :P Tylko, że ja biorę to, z czym już miałam wcześniej styczność. Witamin ze względu na sport #!$%@? dużo, wodę kokosową uwielbiam, o czym nie raz wspominałam, bo się do niej może po prostu przyzwyczaiłam, kiedy siedziałam w Azji ;) Propozycji jest aż na to, spokojnie, nie
@Bzium13: najbardziej śmieszny w tych Twoich odpowiedziach jest udawany dystans i luz, to samo robisz na instastory, dlatego tak często je przewijam ;) nie obchodzi mnie jakie masz propozycje i jak zarabiasz, ale Twój tekst w pierwszym komentarzu zajechał bólem dupy i to jest fakt. Nie kreuj się proszę na kogoś, kim nie jesteś, nie jesteś taka bojowa i wyszczekana, co WSZYSCY widzieli na streamach bb. Nie wiem komu próbujesz się
@bubilibu: ponoć oglądałeś strima i wiesz, jaka jestem, to wiesz, że niestety przeklinam, tych przekleństw niestety było dużo, czasem dużo za dużo, no ale taka jestem, więc nie będę tu pisać językiem na miarę jakiegoś poety i udawać kogoś, kim nie jestem, co mi zresztą za rzucasz. Ustalmy jedno, nie lubisz mnie, no i kij, mam to w dupie, a Ty masz do tego prawo. Ja nie powiem, że Cię nie
@Bzium13: nie mam wobec Ciebie żadnych uczuć, ani Cię nie lubię, ani też nie mogę powiedzieć, że Cię lubię, zatem nie dodawaj sobie ¯\_(ツ)_/¯ jedyne co udowodniłaś tą rozmową, to fakt, że za grosz nie masz do siebie dystansu i nie potrafisz przeprowadzić zwyczajnej wymiany zdań. Powodzenia w życiu, bo z takimi cechami może być ciężko.

Ps Mam nadzieję, że na następnym spotkaniu z uczestnikami bb, którzy są na top tego
@Brzoza_aimiejej96: z Kaśka ja nie mam przecież żadnego kontaktu.. I mówiłam o tym też np. na swoich lajwach na insta, że jestem zaskoczona, bo byłam pewna, że kontakt będzie, a go w ogóle nie ma. Przy okazji kręcenia spotu był tylko robiony filmik, jak znów śpiewamy razem na schodach, jak to było w bb ;) Tyle z naszych kontaktów z Nią.