Wpis z mikrobloga

@xetrian: #!$%@? ma rację. Mój Xiaomi już się #!$%@?ł, porysował od piasku, na ekranie rysa jak pęknięcie, ekran się wypalil a minęły dwa miesiące a ajfon 6 jak nowy
  • Odpowiedz
@diazella: #!$%@? ja sam to wypieram bo na zamianę używam i Androida i iOS I nie chce być fanbojem ale fakty są jakie są, ten telefon działa jak nowy
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@DavyX: osobiście znam 3 osoby ze starymi iphone i jakoś nie podzielają twojego zdania. Iphone też z czasem zwalniają, a bateria to patologiczna sprawa
  • Odpowiedz
@DavyX: tez tak gadalem do momentu gdy kupilem dobry tel z androidem. Iphonow uzywalem pol zycia, a nawet 3/4. Rok temu zmieniłem ip8+ na oneplusa za pół ceny iphona i oneplus we wszystkim jest lepszy(moze procz aparatu). Teraz po roku działa tak samo jak w momencie kupna.

Za miesiąc wychodzi nowy model to pewnie wezme i spokój na kilka lat.
  • Odpowiedz
@DavyX: najważniejsze, że jest coś co potrafi podnieść ciebie z depresji, zwiększyć twoje poczucie wartości, cieszy mnie to, ale jednak nie do końca to działa, bo nadal czujesz potrzebę czucia się lepszym od innych i wmawiania sobie tego, współczuję kompleksów;-)
  • Odpowiedz
@DavyX: Problem jest taki, że większość osób nie umie używać telefonu z systemem typu android. Gadasz z osobą narzekającą na wolne działanie i oczywiście okazuje się, że ma włączone 10 programów i 20 zakładek w przeglądarce.
  • Odpowiedz
@cukru: Chyba nie zrozumiałeś co napisałem, więc pewnie jesteś jednym z nich. Włącz sobie w windowsie 10 programów i zakładek w chrome potem pogadamy. Na androidzie jak i na ios trzeba wyłączać programy po ich użyciu, "wszystko wyłączać" brzmi januszowo, bo kompletnie nie o to chodzi. Jest to normalne w każdym systemie operacyjnym, żeby mieć komfort w użytkowaniu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kammel19: Pouczasz ludzi jak mają korzystać z systemu, a sam nie wiesz jak działa xD. Android to nie Windows, RAM nieużywany to RAM zmarnowany.
  • Odpowiedz