Wpis z mikrobloga

@Sspermenkaa: No tak, ja nie uważam, że każda kobieta z Polski to p0lka. Trzeba zredagować jakąś przejrzystą definicję. Z grubsza p0lka to młoda kobieta polskiego pochodzenia dla której nadrzędną wartością w życiu są pieniądze i przygody z egzotycznymi kolesiami na erazmusie itd...xd
@DoktorNauk ja to się ogólnie dziwię jak kobieta podobają się faceci innych narodowości itp nie wiem może jestem dziwna ale dla mnie jacyś Włosi Hiszpanii ciapaci murzyny i inni kompletnie sa nie atrakcyjni jakby aseksualni dla mnie przez swoją narodowość inna xD i nie mówię tu konkretnie, że Polak mi się podoba i #!$%@?,jednak bardziej o tej slowianskosci aryjskoosci itp :d ciągnie swój do swego a nie jakieś ciapaki tfu , chyba
@DoktorNauk: a mężczyźni nie latają za pieniędzmi i ładnymi kobietami? To dla kogo są te wszystkie płatne kursy jak zostać milionerem, jak zdobyć każdą kobietę, agencje towarzyskie i mieszkaniowki na kazdej większej ulicy? Bo chyba nie dla kobiet.

Jak się tak zastanowić to z parciem na seks zdecydowanie więcej wspólnego mają faceci, większość wlozylaby w każdą kobietę która pozwoli. Gdyby mężczyźni mieli taki sam dostęp do seksu jak kobiety to przebieg
@Sspermenkaa: Nie no każdemu podoba cię co innego i nie ma w tym problemu. Głównie chodzi oto żeby kobieta była w porządku względem swojego chłopaka a nie że jak chłopak nie widzi to skok w bok na Habibiego. p0lke czyni jeszcze to że jest skłonna mówić że zwykły mireczek nie ma u niej szans bo facet musi mieć kasę, 180cm, własne mieszkanie itd... pełna lista a jak przyjedzie do Polski koleś
@Ohjeny: No tak oczywiście, że masz w dużym stopniu rację ale mi chodzi o coś innego.
Oczywiście, że mężczyźni latają za ładnymi kobietami tylko utarło się przekonanie, że kobiety nie latają za przystojniakami (co jest strasznie głupim myśleniem) a kobiety również latają za kimś.

Mówisz, że tylko mężczyźni chcą zostać milionerami? Czy że kobiety wolą zostać żonami milionera. To trochę seksizm w twoim wykonaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°
Pobierz DoktorNauk - @Ohjeny: No tak oczywiście, że masz w dużym stopniu rację ale mi chodzi ...
źródło: comment_4HUKjkaIhVjgL3Wtf1GGFEuOdgHx7Iao.jpg
@NGXZ: Nie takie rzeczy wykop wprowadził do szerszej świadomości. A po drugie w takim głosowaniu nie bierze udział całe społeczeństwo, to nie referendum tylko głosowanie przez grupę ludzi w internecie. Większość o głosowaniu przypomina sobie dopiero jak ogłoszą wyniki. Przypominam, że wyróżnionymi słowami zostały np. odjaniepawlać, xD, albo dzban, więc p0lka jest w zasięgu wykopu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)