Wpis z mikrobloga

W tych wyborach startuje PO i PSL, które podpisały skrajnie niekorzystną umowę na gaz z Rosją. Startuje PiS, który tą umowę pierwotnie negocjował i który obecnie importuje rekordową ilość węgla z Rosji. Startuje też SLD, które jest kontynuatorem PZPR - partii podporządkowanej ZSRR. Ostatnim komitetem jest Konfederacja, opcja propolska, wolnościowa, konserwatywna, niepodległościowa, sprzeciwiająca się uzależnieniu finansowemu i surowcowemu od Rosji, krytykująca Nord Stream 2, JAKO JEDYNA postulująca niezależność energetyczną (też od Rosji!) w postaci budowy elektrowni atomowej.

Kogo #urojenialewakoidalne i #lewackalogika nazywa "opcją prorosyjską" i "sprzyjającą interesom Rosji"? Konfederację xDDD Krytyków zawczasu banują, żeby przypadkiem nie napisali nic w komentarzach.

#polityka #korwin #konfederacja
Pobierz wojtas_mks - W tych wyborach startuje PO i PSL, które podpisały skrajnie niekorzystną...
źródło: comment_ibA46MdBSjuquFFby5G01GRIEm0Ikg8P.jpg
  • 46
@musztym: mmm, kolejna osoba która głosuje wg. tego kto ile partii założył, a nie wg. poglądów

@wojtas_mks: Braun zgłosił zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa jako że niby jest ruskim agentem, prokuratura nie znalazła powiązań, a oni dalej swoje.

Neuropa to jakaś sekta pokroju Kolonko, siedzą w piwnicy czy schowku na miotły i jak na jakiejś wojnie magazynowej się przekrzykują, nie dziw że dostają ostrych urojeń
"XX WSTAWIŁ WPIS O
Pobierz L.....l - @musztym: mmm, kolejna osoba która głosuje wg. tego kto ile partii założył,...
źródło: comment_fvb5r2vMQOn2NaNGzIjGDpMC50ww25KU.jpg
@muzzykalny: o subwencje partii KORWiN. Co się z nimi stało? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@LukasDiesel: mmmmm czyje poglądy mam wybrać? Winnickiego który uważa, że liberalizm gospodarczy jest utopią, wolnościowca Brauna który chce batożyć Polaków innych, niż sobie wymarzył, antyszczepionkowców, a może Korwina który chce wyjść z UE, NATO i zacieśnić współpracę z Rosją? xd
@wojtas_mks: nie Korwiniści tylko narodowcy
o subwencje partii KORWiN. Co się z nimi stało? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@musztym: Biura, kampanie wyborcze, a w dodatku subwencje w zeszłym roku wstrzymano.

antyszczepionkowców


@musztym: W którym miejscu Konfederacja jest przeciwko szczepionkom? Są za szczepionkami, ale przeciw przymusowi. To wolnościowe i liberalne podejście.

nie Korwiniści tylko narodowcy


@musztym: Założycielami partii są w większości osoby z partii KORWiN, tak samo jak są największą częścią
@modelledom: no ja umiem, a co do innych to nie prowadziłem badań, więc nie mogę odpowiedzieć.

W którym miejscu Konfederacja jest przeciwko szczepionkom? Są za szczepionkami, ale przeciw przymusowi. To wolnościowe i liberalne podejście.


@wojtas_mks: dowiedz się jak działają szczepionki i kiedy są skuteczne, a potem pisz o wolności

odpowiadali za 90% zebranych podpisów przed wyborami do PE i Sejmu.

nieprawda