Wpis z mikrobloga

Używa ktoś urządzenia do gotowania ryżu? Jak to się sprawdza? Można gotować w tym kasze itp?
Ile ryżu można ugotować za jednym razem? Zastanawiałem się nad tym z lidla, ale możecie dać linki do innych.

#gotujzwykopem #mikrokoksy
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JuneJohn: @vizori:
Mam. Kiedyś kupiłem za 10€.
Fajna opcja dla leniwych, a jednak chcących zjesc coś lepszego niż z torebki.
Taki ryż czy kasza jest o wiele lepsza, dodatkowo takie urządzenie ma dwa tryby:gotowanie/utrzymywanie ciepła. Jak wyhoduje się cała woda i ryż będzie gotowy przełącza się automatycznie na utrzymywanie i nie musimy nic pilnować, można iść na zakupy do sklepu w międzyczasie.
  • Odpowiedz
@JuneJohn: ostatnio widziałem filmik jak kolo do gotującej się wody wsypał ryż, a nad tym garnkiem położył nadstawkę do gotowania na parze i ugotował brokuł. To mnie się spodobało.
  • Odpowiedz
@JuneJohn: kiedys ogladalem filmiki jakis hobbystów od gotowania i gosc podawal przepis jak dobrze ugotowac ryz w garnku lecz pomimo to podczas robienia researchu u żółtków z topowych restauracji dowiedzial sie ze większość z nich robi ryz w ricecookerze bo jest po prostu lepszy
  • Odpowiedz
@JuneJohn: No ja kupiłem ze 3 miesiące temu i od tamtej pory zjadłem już 35kg ryżu :). Tak jak wcześniej miałem problem ze zjedzeniem dwóch worków tak teraz pół kilograma dziennie #!$%@? i jeszcze bym więcej zjadł ale kalorie i te sprawy.
  • Odpowiedz