Wpis z mikrobloga

Co moja szwagierka to ja nawet nie. Dobijała jej trzydziestka więc hurr durr muszę mieć dziecko! Ale co tu zrobić jak bolca nie ma, bo się z nim rozstała? To zaczęła szukać. Rok jej to zajęło. W końcu zeszła się z porzuconym bolcem po wielu (bardzo wielu) przygodach. Pojawiło się dziecko. Dziecko zdrowe ale ona jeździ po Polsce po lekarzach dopatrując się nieistniejącej alergii pokarmowej. Żeby nie było, niby nie może spożywać produktów z mleka krowiego ale jak się dorwie do czekolady, jogurtów czy innego to jak byś wegańskiemu psu kiełbasę rzucił! I o dziwo nic później nic mu nie jest. Dziecko już ma przyznaną grupę niepełnosprawności, matka rentę. Gościa, który wychowywał dzieciaka od urodzenia wypieprzyła z domu (tak, gość nie wiedział, że wychowuje nie swoje dziecko, bo to było dziecko z ostatniej, sylwestrowej przygody) i zeszła się z biologicznym (!) ojcem dziecka , bo ma swoje mieszkanie. Oczywiście alimenty zasądzone, a co! Ona też miała mieszkanie, które obecnie wynajmuje. Widnieje jako matka samotnie wychowująca dziecko, dochodów do wykazania brak bo robi na czarno. Zapomogi z MOPSu i innych leją się drzwiami i oknami, teraz doszło 500+ na dziecko. Dziecko jej teraz ewidentnie w życiu przeszkadza bo wiecznie podrzuca je swojej matce a sama szlaja się po kraju to kajaki, to kolacyjki, to imprezki. Ta to się umie w życiu ustawić.
#madki #logikarozowychpaskow #zalesie
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Heady1991 Są możliwe do wykonania badania, ale ojcostwo było uznane przez chłopa przy porodzie i chyba już czas minął aby to odkręcić... W sumie to nie znam się więc ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Heady1991: Kiedyś na wykopie czytałem właśnie, że to takie łatwe nie jest i sprawa raczej przegrana. Tak czy siak ten pomysł był już dawno podrzucony gościowi ale chyba mu się nie kwapi do załatwienia tego.
  • Odpowiedz
@Heady1991: Ogólnie gość nie był zbyt rozgarnięty w czymkolwiek. Był dobry w remontach i jak tylko wykończył jej mieszkanie ta go bez pardonu z niego wywaliła na zbity pysk ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz