Wpis z mikrobloga

@p0lybius: Masz kontrolować ich 5 miejsc kultu i dostajesz bonusy. W teorii te miejsca mają być pod kontrolą twojej religii w praktyce jesteś jedynym państwem tej religii.
  • Odpowiedz
@AntyNWOpl: @Skyworld: W mojej opinii chyba najciekawszym krajem do grania Koptami to Aq Qoyunlu. Nie dość, że musisz się starać nie zostać zjedzonym przez Ottomanów, masz dużo państw i corów wokół do zabawy, to masz pod ręką chyba dwa święte miejsca, a dwa ma Etiopia, przy czym jedne gwarantowane, no chyba, że masz pecha i etiopia upadnie, ale jeśli nie, to dostajesz kolejne bonusy. Może miałem szczęście ale
  • Odpowiedz
@Dorogon:

Nie dość, że musisz się starać nie zostać zjedzonym przez Ottomanów

Nie. Aq Qoyunlu ma najłatwiejszy start w grze ze wszystkich mniejszych biedniejszych pañstw w grze. Nie mam pewnosci czy w każdej rozgrywce ale na oko w przynajmniej 90% zarówno Ottoman jak i Mameluk mają serduszko dla ciebie. Po ogarnięciu sojuszu i mariażu możesz se zmieniać religie.
  • Odpowiedz
@Skyworld: ale to nie trwa wiecznie i o to chodzi. Na początku jesteś chroniony więc masz szansę się rozwinąć, ale po zmianie religii to tylko kwestia czasu jak ottomani zrobią się hostile i będą dążyć do zerwania sojuszu.
  • Odpowiedz