Wpis z mikrobloga

Koreczki, mam problem. Jestem aktualnie w Niemczech i pomimo, że z Play połączyło mnie z O2 to nic nie działa. Nie mogę zadzwonić, wysłać smsa, nikt nie może się do mnie dodzwonić, udało mi się odebrać smsa z 115 i jednego od mamy. Wszystko mam włączone i opłacone, telefon Xiaomi note 5. Ktoś wie jak jak sobie z tym poradzić?
  • 8
  • Odpowiedz
@lukiczaja: miewam tak w Polszy, jak mi się telefon z Play przełączy do innej sieci. Przykładowo pełen zasięg w T-Mobile, a nic nie działa. Trudno mi powiedzieć, co jest nie tak, ale może właśnie masz coś podobnego?
  • Odpowiedz
Nie wiem, jak to działa za granicą, ale w Polszy, gdy koniecznie potrzebuję, to wyłączam automatyczne wyszukiwanie sieci i sobie wybieram inną sieć, np. Orange albo Play (nie pamiętam, czy do Plusa z Play można się połączyć). Niestety jestem przegrywem i nie bywam za bardzo za granicą, więc nie wiem, do jakich innych sieci poza O2 mógłbyś się połączyć. (jakby Ci się udało, to pamiętaj, żeby po powrocie do normalności ustawić wyszukiwanie
  • Odpowiedz
Sproboj on off recznie po kolei wszystkie dostepne sieci, mialem w wakacje to samo, dlatego wypierdzielam z tego g pt Play do T-Mobile przed nastepnymi wyjazdami
  • Odpowiedz