Wpis z mikrobloga

@Krupier: Na daną chwilę też tak uważam. Mi z każdym kolejnym zakrętem co raz bardziej brakowało słów i tylko się toczyłem pozwoli, żeby jak najdłużej chłonąć te widoki
Na daną chwilę też tak uważam. Mi z każdym kolejnym zakrętem co raz bardziej brakowało słów i tylko się toczyłem pozwoli, żeby jak najdłużej chłonąć te widoki


@bartesn: ja rok temu najpierw ją przejechałem z początków Kanionu Pivy (polecam!) do Zabljaka gdzie mieliśmy nocleg, zameldowaliśmy się i szybko wróciliśmy przejechać ją jeszcze raz. :D

To był jakiś kosmos. Ruch tez miałeś znikomy? Pamiętam, że jak się wysiadło z auta to ta
@DMMotoAdventures: niestety nie byłem. Obecnie pogoda w Czarnogórze jest bardzo kapryśna, burze co chwila także miałem tylko pół dnia żeby przejechać te góry bez opadów i burz.
Jeśli chodzi o miejscowki to zależy o co pytasz ;)

@Krupier: dokladnie, jedyna słuszna droga to P14 od strony Pivy -klimat buduje się stopniowo i gdy myślisz, że nie może być już lepiej to za kolejnym zakrętem oczywiście jest :D Ruch znikomy, kilkanaście
bartesn - @DMMotoAdventures: niestety nie byłem. Obecnie pogoda w Czarnogórze jest ba...

źródło: comment_WLc6ZTwUIcuERN5gM2YIg49A4EAtkUQB.jpg

Pobierz