Wpis z mikrobloga

@Lucider5: Jak twoja partnerka jest konserwatywna, nie uznaje onsów i tego typu rzeczy to najprawdopodobniej będzie chciała wiedzieć o Twoim podejściu, i nie będzie jej to pasować
  • Odpowiedz
@Hubertosik wiesz, życie to coś więcej niż seks. Ale przyznam również, że życie bez udanego seksu jest niczym. Jednak spełnienie w zwiazku pod kątem seksu wynika z wielu czynników. Przynajmniej u mnie. Gdy brakuje temperamentu to już wtedy nie pozostaje nic innego jak uciekac. Tylko nadal nie rozumiem jaki ma to związek z podejściem do seksu.
  • Odpowiedz
@kiszczak teraz sobie zaprzeczyles, podejście do seksu ma ogromne znaczenie w tym jak seks rozumiemy I jak to postrzegamy. Z technicznego i fizycznego punktu widzenia to czynność fizjologiczna, z psychicznego punktu zdecydowanie nie. Skoro ktoś mówi, że potrafi oddzielić cielesność od psychiki to zwyczajnie kłamie/wypiera/#!$%@? glupoty.
  • Odpowiedz
@Hubertosik Może doprecyzuję- dopóki w związku mam seksu pod dostatkiem jest ok. I podchodzę do tego tak, że jeśli partnerka ze mną jest to czuje tak samo. Uważam również, że zaspokojanie takich potrzeb z jedną partnerką jest nie tylko dobrze widziane społecznie, ale i w długofalowej perspektywie korzystne dla wszystkich. Dlatego nie zdradzam. Ale nadal seks to tylko seks. Gdybym miał być z partnerką, która nie pozwala mi srać w kiblu, a
  • Odpowiedz
@biedroncia: dupa bolo bo dałaś w nocy a potem nie zadzwonił? XD kobiety które są tak głupie ze nabijają się na bolca myslac ze to będzie poważny związek powinny mieć bany na takie związki, niechciałbym tak rozerwaniem prukwy która myśli ze jedyna droga do związku to przez łóżko XD
  • Odpowiedz
@biedroncia: Z #!$%@? ogólnie nie powinno się utrzymywać bliskich relacji, właściwie jakikolwiek relacji. #!$%@? męskie czy żeńskie powinny być zostać wyrzucone na śmietnik historii razem z lewakami i prawakami. FWB to takie mini cyklony B, hitlery malutkie staliny, ludzie nie zdają sobie sprawy że te coś odpowiadają w 90% za czarną zarazę w europie się ruchali w sianach w ukryciu pozarażali pchły i poszło, wstrętne gorsze od zwierząt psychopatyczne odpady społeczeństwa.
  • Odpowiedz