Wpis z mikrobloga

@whiteglove: Serio wydałeś kupę kasy na książki nówki, z których pewnie 80% można kupić używki za nie raz pół ceny a do tego są jeszcze inne źródła takich książek niż księgarnia, która ma co roku super żniwa na frajerach...
  • Odpowiedz
@whiteglove: w podstawówce podręczniki są za darmo, więc to logiczne, że wydawca będzie chciał sobie odbić straty na starszych rocznikach. I jasne, szkoły dostają tzw. dotację celowa na podręczniki, ale ich ceny w podstawówce są tak zaniżane, że szkoda strzepic ryja... np. książka do muzyki za całe 7,50 xD
  • Odpowiedz
@whiteglove: sam zacząłem chodzić teraz do technikum no i kolejne wydatki to autobusy bo dojezdam prawie 30km. Musze miec dwa miesieczne, no bo różni przewoźnicy w rozne godziny, rano tym, po południu tym i miejskie też wiec na tym nie koniec :v
  • Odpowiedz
@whiteglove: Akurat likwidacja gimnazjów to oszczędność. Aktualnie gdy dzieci jest dużo mniej niż za czasów wyżu i więcej nie będzie- nie ma ekonomicznego argumentu, żeby istniały gimnazja jako przeżytek dwudziestolecia międzywojennego.


@djtartini1: aha xD
  • Odpowiedz
Nie no zajebiście. Tylko kupiłeś w jakiejś księgarni, w cholerę drogo jak ktoś tam podał przykład. Niemniej jednak, gdy ja chodziłem do technikum 7-8 lat temu to niewiele mniej niż te 700-800zł trzeba było wydać na nowe, a zarobki były znacznie mniejsze wtedy. Większość kupowałem używane, niektóre na spółkę z kolegą aby była "jedna na ławkę" itp./
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@whiteglove: ja bym nie kupował..3/4 szkoły przeszeełem bez jakichkolwiek podręczników lub totalnie innych byleby mniej więcej się coś zgadzało i #!$%@?ć szkołę.
  • Odpowiedz
@whiteglove: bezpłatna edukacja ( ͡º ͜ʖ͡º)

pocieszę cię, na studiach nie jest taniej, a jak prowadzący wydał swój własny zbiór zadań to już w ogóle ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a no i książki do religii, plastyki, informatyki, edukacji dla bezpieczeństwa to jest jakiś żart, że nauczyciel tego wymaga.
  • Odpowiedz