Wpis z mikrobloga

  • 1418
Skoro jest zakaz sprzedaży alkoholu osobom nietrzeźwym to dlaczego nie ma zakazu sprzedaży fastfood'ów osobom o BMI powyżej 30?
#zdrowie
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@demagog: nie, to był jakiś film akcji który leciał na pulsie więc stary musiał być, 5 lat temu go widziałam. Pamiętam tylko tyle, że ludzie rządzący oszukiwali społeczność, że na powierzchni nie da się żyć, ale oni się dowiedzieli o tym oszustwie i w takiej kapsule wydostali się na powierzchnię. Fajny film :D
  • Odpowiedz
@debenek: bo nietrzezwy moze spowodowac przestepstwo, zagrozenie dla innych natychmiast, tak samo zagrozenie dla swojego zdrowia (polaczone czesto z agresja wobec ratujacych). Jak zre maka to przestepstwa nie popelni, zagrozenie dla zdrowia wlasnego owszem, ale odlozone w czasie i raczej bez agresji wobec ratujacych. Wiec ogolnie srednie porownanie. Zwlaszcza dla tych co maja zwiazek ze sluzba zdrowia i ratownictwem i by chetniej ratowali 10 grubasow niz jednego agresywnego pijaka... ;)
  • Odpowiedz
@Koloses:
To juz sie dzieje( ͡° ͜ʖ ͡°)

No dobra wlasciwie to sie nie dzieje, bo zupelnie inna sytuacja. Ale wczoraj bylem sobie na parkingu przy supermarkecie i ktos przy jakims grubasie tak zaparkowal, ze ten nie mogl z zadnej strony wejsc do swojego auta i odjechac.
I wtedy przechodzę obok ja, calkiem chudy. Ten wiec do mnie panie pomoz. Ja wchodze, a tam automat hyhy. No ale
  • Odpowiedz
@Koloses: i poproś nie w opakowaniu zeby tluszcz sie do papierkó / serwetek nie dotał XD
Raz takiego typa widzialem ze od razu jak p------y wyjal tą kanapkę z tego papierka zeby byla bardziej tlusta XDD - bo sie bardziej najje XD
  • Odpowiedz
@debenek: nawet jakby taki zakaz wszedł to pracownicy w macu kfc czy burger kingu powinni mieć ochronę funkcjonariusza publicznego i jakąś b--ń, bo cholera wie czy taki wściekły głodny grubas, któremu odmówią sprzedaży fast fooda, takiego biednego sprzedawcy nie pożre jak wpadnie w szał. #it's funny cause he's fat
  • Odpowiedz