Wpis z mikrobloga

@Analogowy_Brokul: u terriera upór polega na tym, że głuchnie. Nie ma mnie w dupie, nie ma swojego lepszego zdania na jakiś temat, tylko głuchnie. Wczoraj wybiegła przede mnie za wiewiórką, cała się spięła i szuka wzrokiem. Wołam, drę ryja, ciągnę smycz - nic, #!$%@?órka.jpg, jak #!$%@?łam w poślad obudową od flexi, podskoczyła zdziwiona, że w ogóle jestem obok i dalej #!$%@?órka.jpg. Drugi raz dostała w poślad - to samo xD Dopiero
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@matra: Ehh niestety, ale może to i szczęście dla zajączków, myszy, szczurów, ptaków, jeży i innych małych zyjatek

xd jeden z moich któregoś razu nawet nie musiał gonić, wsadził tylko pysk w żywopłot i wróbla wyciągnął xd także sznurek nie ogranicza polowania w 100%
@Akirra: dla mnie niestety, bo nie mam wiele miejsc, w których mogę puścić ją samopas i jednocześnie nie mieć oczu dookoła głowy, czy aby na pewno jest bezpieczna. Zwierzyny większej możliwe, że by nie dogoniła, czy by skrzywdziła - nie wiem i nie zamierzam się przekonywać, bo poza tym, że jest psem towarzyszącym, jest przede wszystkim zwierzęciem, bardziej terrierem niż bullem ¯\_(ツ)_/¯
Czy ugryzła - zależy jakie ugryzienie masz na myśli.
także sznurek nie ogranicza polowania w 100%


@Akirra: a jeszcze co do tego - ten sznurek to ringówka do sesji zdjęciowych, którą łatwo usunąć w photoshopie, normalnie na spacery wychodzimy w porządnych szelkach z uchwytem ( ͡~ ͜ʖ ͡°)