Wpis z mikrobloga

Specjalnie wołam @BrodatyCham w ramach kontynuacji dyskusji o felinie i stadzie smoluchów z komunałów. Wczoraj jeszcze dokładnie nie wiedziałam co się stało, ale jako, że mam już relacje z pierwszej ręki, to mogę śmiało pisać.

Sąsiad wracał wczoraj wieczorem po 21 z psem. Już dochodził do klatki jak podszedł jakiś gnojek z prośbą o papierosa. Jako, że ma efajka, to raczej żadnego nie miał. Ten szajbus wpadł w amok, zaczął go szarpać. I w tej całej szarpaninie pociął nożem mu całe dłonie. W międzyczasie zeszła sąsiadka i zarobiła potężnego kopniaka. Sąsiad z natury spokojny, tak się #!$%@?ł, że jakoś położył go na glebę. Policja i tak była już po 4 minutach. Mocno mnie to #!$%@? bo sama chodzę z psem o tej porze. I tak zimą umawiam się zazwyczaj z kimś, ale bezpiecznie to nie czuję się na pewno.

#felin #coolstorysis #lublin
  • 36
@Mordziaty: @zakoo: Żartuję z tym TBV. A na zdjęciu jeszcze ich nie ma. To te różowe blisko trasy. Macie tu w ogóle cały [wpis](https://www.wykop.pl/wpis/43409665/#!$%@?-ale-dra-mordy-na-tym-felin-lublin-przeciez-m/) bo tam sobie dyskutowaliśmy na ten temat.

Nienawidzę takiego naznaczania i napiętnowania, ale biało zielone funkcjonują od lat i jest idealnie. Nie wiem kogo oni tam sprowadzili, ale to już powoli przekracza granice. Włącznie z tą melino-szałem, który sobie w krzakach obok tych komunałek zrobili...
Pobierz magnes125 - @Mordziaty: @zakoo: Żartuję z tym TBV. A na zdjęciu jeszcze ich nie ma. T...
źródło: comment_iqyljmRH5bv1l5Nl5mLP1kRMoG3E9afh.jpg
@zakoo: Czyli już wiem w których blokach będziesz mieszkał. Za każdym razem jak idę tam do stokro, to myślę o tym jak bardzo współczuję tym co kupili konkretnie tam mieszkanie :D
@zakoo: Co to zmieni jak to wylewa się na cale osiedle? Jedyna moja rada, to możesz zapoznać się nowymi sąsiadami w krzakach nieopodal. W pełni umeblowane, alkohol we własnym zakresie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie no, nie chcę Cię straszyć, ale mieszkam tu już dość długo więc widzę duże różnice. Nadal jest dość spokojnie, oprócz ludzi dziwnych treści, które wychodzą właśnie z tych bloków. Okropnie się czuję