Wpis z mikrobloga

Mirki polecacie jakiś w miarę tani pad do #gry z układem dualshockowym który działa przez bluetooth ? Mam starego dobrego Tracera na kabel ale tak się zastanawiałem nad odpaleniem retroarch'a na #androidtv i dokupieniu jakiegoś pada który by współdziałał z andkiem a i do PC'ta by się przydał w zapasie. Generalnie wymóg też taki żeby najlepiej dało się tego pada kupić lokalnie w mediaexpert czy tam rtveuroagd

Może ktoś coś kiedyś wyhaczył i może polecić

Czy może szukać po taniości #sony dualshocka 4 ?

Jak ma to znaczenie to mam telewizor od TCL

#pytanie
  • 5
@Koldox: Wygląda na to że nikt nic nie wie xd. Kurczaki jakbym miał od kogo pożyczyć tego dualshocka to bym stestował jak by się to sprawdzało i czy w ogóle by działało z androidtv. W promce widzę że można je dostać za ok 130-140 cebul więc cena w miarę ok no ale w ciemno kupować nie będę :/ Widziałem że działają cacy z androidtv postawionym na telewizorach Sony ale to tak
@BorysKafarov: kupowałem najtańszego pada bezprzewodowego "noname" za 40 zł i działał on dobrze zarówno z #androidtv jak i #pc wyglądał podobnie do tego od #playstation ale nie miał żadnych wstrząsów itp.

Swoją drogą to ktoś tutaj polecał markę Qilive z Auchan. Są ponoć znakomitej jakości, bezprzewodowe, z wibracjami, ergonomia podobna do padów Xbox, a cena 70 zł, czasami na promocji są za 50 zł.

ale nie wiem czy o to chodzi,
@Serghio: dualschock to pady od PS, nie lubię układu xboxowego pada. Auchan odpada bo go po prostu u mnie nie ma xd

@JohnOliver: Xiaomi odpada bo mają właśnie układ xboxa

Zobaczę co tam jest do wyboru w lokalnym mediae i eurortv. Obawiam się że taki tańszy pad po prostu nie będzie chciał działać z telewizorem i będzie działać tylko poprzez własny odbiornik usb