Wpis z mikrobloga

@Deadlyo: jest rok 97 wstajesz w sobote o 9 i wlaczasz telewizje zeby obejrzec walt disney przedstawia, potem jesz platki na sniadanie i idziesz grac na pegasusie ktorego twoj ojciec kupil za rownowartosc dzisiejszych 50 zl na targowisku, potem idziesz na dwor pograc z kolegami z osiedla w noge. Zycie jest piekne.
  • Odpowiedz
  • 28
@Deadlyo orlik? Chyba asfaltowe boisko, gdzie skóra po upadku schodziła z ciała jak z piwo na promocji w Biedronce. Albo jakieś żużlowe klepisko z kępami trawy tu i tam ! Na takim właśnie skręciłem kolano w 5. Klasie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@SiemkaKtoPeeL: teraz napiszę Ci coś co Ci zniszczy mózg. Przed chwilą wysłałem wiadomość do gościa (Damien Harty), który w tamtych latach pracował w Prodrive i pomagał tworzyć Subaru dla Colina ( ͡° ͜ʖ ͡°) Świat jest mały ( )
  • Odpowiedz
@scrimex: o Cię #!$%@? przecież Ty mi przypomniałeś dzieciństwo. Ogólnie odpal sobie soundtrack z NFS 3 Hot Pursuit 2 (chyba nic nie pochrzaniłem). Tam soundtrack jest prawie identyczny ale lepiej zrobiony moim skromnym zdaniem. Zakochasz się, gwarantuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz