Wpis z mikrobloga

Wczoraj zrobiłam wpis o pigułce po. Odzew był w większości pozytywny. Ale niektóre komentarze... Naprawdę nie wiem co mam powiedzieć. Tu wklejam 'najlepszy', w komentarzach reszta.

Pamiętajcie, feminizm w XXI wieku nie jest potrzebny! Tak samo jak edukacja seksualna, bo to seksualizacja dzieciów.

#urojeniaprawakoidalne #bekazprawakow #feminizm #neuropa
Pobierz Soojin21 - Wczoraj zrobiłam wpis o pigułce po. Odzew był w większości pozytywny. Ale ...
źródło: comment_X0an3KNAEvigomxZvwq5nV3qZrbOV3ga.jpg
  • 96
feminizm jest potrzebny, bo kobietom odbiera się prawa reprodukcyjne


@Soojin21: nie wiem jak rozumiesz feminizm, ale wszystko o czym piszesz zapewnia - i powinien - po prostu humanizm. Współczesny, poststrukturalistyczny feminizm trzeciej fali zajmuje się już zupełnie innymi problemami w zupełnie zbzikowany sposób, więc powoływanie się na niego może wywołać zrozumiałe kontrowersje u kogoś zaznajomionego z tematem
@Soojin21: Czy ta ignorancja nt. "pigułki po" kiedyś się skończy? Twój wpis potwierdził, że nadal są osoby (i to pewnie dorosłe!) które nie wiedzą, że zapłodnienie następuje dopiero paręnaście albo parędziesiąt godzin po stosunku, a nie od razu po wytrysku w pochwie, więc ta pigułka nie zabija dziecka poczętego, bo do żadnego poczęcia nawet jeszcze nie doszło.
@Soojin21: Wstyd, ze w XXI wieku ludzie nie są w stanie poczytać o tym jak działa tabletka po i sieją ferment jakoby to była tabletka wczesnoporonna. Ostatnio był wpis, ze dziadkowie nie powinni mieć praw wyborczych, bo nie umieją odblokować telefonu, a dokładnie tak samo widzę tych ludzi ze screenow i Twojego wpisu, którzy nje umieją czytać ze zrozumieniem. Nie widziałam tego wpisu Twojego, ale również Ci za niego dziękuje i