Wpis z mikrobloga

Wczoraj zrobiłam wpis o pigułce po. Odzew był w większości pozytywny. Ale niektóre komentarze... Naprawdę nie wiem co mam powiedzieć. Tu wklejam 'najlepszy', w komentarzach reszta.

Pamiętajcie, feminizm w XXI wieku nie jest potrzebny! Tak samo jak edukacja seksualna, bo to seksualizacja dzieciów.

#urojeniaprawakoidalne #bekazprawakow #feminizm #neuropa
Soojin21 - Wczoraj zrobiłam wpis o pigułce po. Odzew był w większości pozytywny. Ale ...

źródło: comment_X0an3KNAEvigomxZvwq5nV3qZrbOV3ga.jpg

Pobierz
  • 96
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@marekrz:

pigułka po to mordowanie dzieci i nie ma tu z czym dyskutować. To, że to dziecko nie może jeszcze mówić i chodzić nie zmienia faktu, że z biologicznego punktu widzenia jest dzieckiem i człowiekiem.


Chyba jednak jest z czym dyskutować skoro nawet na ulotce pigułki po jest napisane "Preparat nie powoduje przerwania istniejącej ciąży." Widzę tu pewną sprzeczność z tym co napisałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Soojin21: Czego się spodziewasz po ludziach, którzy nie uprawiają seksu? Dewotki najchętniej chciałyby decydować co inni mogą robić w lozku.
Pro tip: W niektórych dużych miastach są poradnie 24h, w których można dostać receptę bez zbędnych pytań od ręki. W Poznaniu na Sw. Marcinie na przykład.
  • Odpowiedz
@Soojin21: Kisnę, jak widzę takich obłąkańców XD Hipokryzja aż się uszami wylewa, nie mają za gorsz moralności, a jednocześnie narzucają swoje widzi mi się innym. O ogromnych brakach w wiedzy już nie wspominając, bo to oczywiste...
  • Odpowiedz
@MPXD: całkiem dobrze, ale skoro najwidoczniej wolisz założyć z góry że tak nie jest to nie będę cię zatrzymywać, życie w świecie gdzie możesz sama decydować co kto wie i ile jest wart jest na pewno wspaniałe
  • Odpowiedz
@Uyak:

Chyba jednak jest z czym dyskutować skoro nawet na ulotce pigułki po jest napisane "Preparat nie powoduje przerwania istniejącej ciąży."


Dej mnie link do tej ulotki, obaczę o co biega
  • Odpowiedz
@Soojin21: Sposób działania tabletki „po” zależy od tego, w jakiej fazie cyklu została przyjęta. W fazie poprzedzającej jajeczkowanie pigułka przede wszystkim hamuje lub opóźnia owulację. Pigułkę można jednak przyjąć, nawet jeśli owulacja miała już miejsce. W fazie poowulacyjnej zawarta w tabletce substancja powoduje zagęszczenie śluzu szyjkowego, co utrudnia plemnikom drogę do jajeczka. Trzeba wiedzieć, że jeśli kobieta jest już w ciąży, czyli doszło do zapłodnienia, tabletka nie zadziała, ponieważ nie
  • Odpowiedz
@Soojin21: i wytłumacz debilom że ta tabletka to taka gumka z opóźnionym zapłonem ,której nie je się jak cukierki co dymanko bo powodują #!$%@? w systemie hormonalnym co odbija sie na zdrowiu kobiety.Jezus Chrystus Alleluja i do przodu .Albo z nami albo na stos.
  • Odpowiedz
nazywanie pigułki po 'zabijaniem dzieci' to nie opinia, tylko szerzenie kłamstw


@Soojin21: Nie, nie jest to kłamstwo, ponieważ nie istnieje obiektywna (naukowa) prawda odnośnie tego, kiedy po zapłodnieniu powstaje żywa istoto i jest to czysto etyczny problem. Tak samo nie możesz powiedzieć, że istnienie boga to kłamstwo, ponieważ nauka w żaden sposób nie może tego zweryfikować, gdyż jest to problem wiary. I fakt, że dla Ciebie jak i dla mnie
  • Odpowiedz