Wpis z mikrobloga

Jak byłem młodszy to mnie zastanawiało czemu dorośli nie robią tych wszystkich fajnych rzeczy które ja robiłem za gówniaka typu granie w piłkę, chodzenie po lasach, codzienne spotkania ze znajomymi, poznawanie świata i ogólnie masa innych fajnych rzeczy (dodam, że gdzieś koło 12 roku życia dopiero miałem pierwszy komputer a internet od 18).

Teraz jestem dorosły i doskonale wiem czemu się tego nie robi. Po prostu się nie chce.
Praca->dom->odpoczynek->spanie->praca... itp. Dodajcie do tego jeszcze gdzieś pomiędzy masturbacje i chlanie i mamy piękny obraz dorosłości.

Życie ty #!$%@?.

#przegryw
  • 25
pranie lwią część czasu? Minuta na wrzucenie prania i odpalenie programu i 5 minut na rozwieszenie? Wtf? Sprzątanie też nie zabiera dużo jak się sprząta regularnie. Raz poodkurzam, raz powycieram kurze i w ten sposób tracę na to 15 minut w ciągu dnia


@Ogau: no to szybko się uwijasz z tym musze przyznać. Mi na odkurzenie schodzi sporo czasu bo po dywanach leci turboszczotka po podłogach ssawka do parkietu, zakamarki kolejną
@pollyanna: nie wiem co miałbym codziennie odkurzać. Wychodzę z domu koło 7, wracam po jakichś zajęciach i robocie koło 18 i potem max jeszcze raz wyjdę. Syfu nie naniosę, bezdzietny kawaler nie brudzi. Jak mieszkałem z dziewczyną to było inaczej. Sprzątać trzeba było codziennie. Może stąd ten twój szok, że czystość utrzymuje się ponad 1 dzień ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

@Wight: wiadomo, że czasem dłużej zejdzie
@Ogau: no jak nie siedzisz w domu i nie masz zwierząt to normalne, ze nie masz syfu xD jakbyś przebywał w domu więcej, może trochę z niego pracował, miał jakiegoś kota albo psa albo nie daj borze dzieci, to byś śpiewał inaczej ( ͡° ͜ʖ ͡°) z reszta ja nie jestem w stanie żyć w brudzie wiec np zlew w łazience czy jakieś polki tez staram się
@Ogau: Ja to lubię co jakiś czas szafy przejrzeć i powywalać trochę gratów niepotrzebnych. Jak jest posprzątane i porządek to od razu się lepiej odpoczywa. Mi się najdłużej schodziło przez sierść kota. I standard podłoga w kuchni umyta to kocurek musiał zawsze wejść do kuchni i przejść po mokrym bo właśnie tam potrzebuje coś sprawdzić.
@zmasowanyatak: może dlatego, że w serialach i filmach na Netflixie postacie mają fajne życie a i aktorzy pewnie swoim nie pogardzą. Miło popatrzeć, że nie wszystkich życie to praca w fabryce albo jakimś korpo za marne grosze.