Wpis z mikrobloga

Jak byłem młodszy to mnie zastanawiało czemu dorośli nie robią tych wszystkich fajnych rzeczy które ja robiłem za gówniaka typu granie w piłkę, chodzenie po lasach, codzienne spotkania ze znajomymi, poznawanie świata i ogólnie masa innych fajnych rzeczy (dodam, że gdzieś koło 12 roku życia dopiero miałem pierwszy komputer a internet od 18).

Teraz jestem dorosły i doskonale wiem czemu się tego nie robi. Po prostu się nie chce.
Praca->dom->odpoczynek->spanie->praca... itp. Dodajcie do tego jeszcze gdzieś pomiędzy masturbacje i chlanie i mamy piękny obraz dorosłości.

Życie ty #!$%@?.

#przegryw
  • 25
@ZdejmijTenAbazur: mam takie same przemyślenia, monotonia życia bije mocniej niż pijany konkubent martynke, prowadzi to do depresji z którą człowiek walczy chlaniem co weekend i innymi używkami, a to prowadzi do uzależnienia, brak czasu, brak kasy, brak chęci tak bym określił życie, co poniektórzy mają rodzinę i dzieci, które absorbują większość energii i wmawiają sobie że jest w pytke, bo przecierz mają cel- mają gówniaka za którego odpowiadają, myląc często wychowanie
@ZdejmijTenAbazur: a ja wszedłem w dorosłe życie i jestem #!$%@? w szoku. Po pracy idę na siłownię/rower/piłkę/basen, potem jak tylko ktoś jest chętny to mogę wyjść np. na piwo. Zrobię sobie obiad w międzyczasie i żyję. A większość znajomych w wieku ~25 lat jest tak leniwa, że aż mnie boli. Tylko praca-dom-spanie-praca. Jak wy ludzie dajecie radę tak żyć? Przecież to jest wegetacja.
@Ogau: pytanie, jak sobie radzisz z obowiązkami domowymi. można wyłazić na piwka i baseny, a w domu tylko spać i mieć taki syf, ze się rzygac chce. nie twierdze, ze tak masz, ale mimo wszystko gotowanie/sprzątanie/pranie zabiera lwia czesc czasu w ciągu dnia
@pollyanna: pranie lwią część czasu? Minuta na wrzucenie prania i odpalenie programu i 5 minut na rozwieszenie? Wtf? Sprzątanie też nie zabiera dużo jak się sprząta regularnie. Raz poodkurzam, raz powycieram kurze i w ten sposób tracę na to 15 minut w ciągu dnia
@Ogau: najlepsze jest to, że ci ludzie jak ich zapytasz to odpowiadają że albo nie mają czasu albo są taaaaacy zmęczeni :D najłatwiej usadzić dupę i narzekać jakie to życie dorosłe jest ciężkie. No cóż, proste nie jest ale po co sobie to utrudniać dziadziejąc?
@pollyanna: no tak. Codziennie się odkurza i wyciera kurze. Do tego codziennie myje się okna xD Ja sobie robię obiady do pudełek na 2 dni i zajmuje mi to max 1h na 2 dni. Zakupy robię po siłowni, bo siłownia jest w centrum handlowym, więc dodatkowe ~30 min max 2 razy w tygodniu plus 5 minut na dokupienie pieczywa pod domem w inne dni.

@zmasowanyatak: nie mają czasu, ale siedzieć
@Ogau: Ogólnie TV i inne netflixy zamiast czasową odskocznią stały się dla ludzi głównym zajęciem po robocie. Nie oglądam TV, sam nie mam nawet telewizora. Faktycznie, jak po robocie sadza się dupsko na kanapie to można być wiecznie zmęczonym.
@Ogau: tak, odkurza się codziennie xD mam kota i nie ma dnia, żebym nie odkurzala. dla mnie to normalny, codzienny obowiązek, z tego co pamietam moja mama czy ciocia tez odkurzały codziennie :) okien akurat codziennie nie myję