Wpis z mikrobloga

@Kick_Ass: 126p to maluch ;) a za piątkę na pewno lepszy niż przepierdziany civic albo inny kondon DE motoryzacji. Miałem styczność z 206, pozostało życzyć wytrwałości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kick_Ass: gratki
@a-lexis: zeszlego roku dopiero w listopadzie przestalem jezdzic bez dachu w swoim cabrio, a w tym roku 16 lutego bylo pierwsze otwarcie. jak tak dalej pojdzie to caly rok bedzie mozna jezdzic bez dachu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MegGriffin nie , dopiero co kupiłem, a śmigła w Garwolinie

@mam_tu_niezly_ubaw_ Trzeba wybierać równe nawierzchnie , torowisko to straszna katorga.

@GKC__ sam sobie zadaje to pytanie, ale wtedy wystarczy sie przejechać i odpowiedź nasuwa się sama. Czekam na ciepłą bezchmurną noc i pojadę gdzieś, z dala od miasta...

@Harmideron Ale wrzucę lpg więc wiesz ( )
@Kick_Ass: jeździłem już takim i moim zdaniem mało miejsca w środku, ale jak Ci się podoba, to szerokości i przyczepności :D tylko nie zapomnij o jakiejś fajnej muzyce do jazdy, żeby był lepszy klimacik
@zolwik89 dach się rozkręca z czasem, trzeba ściągać śrubkami przy zatrzaskach. A że stycznukami to nie wiem, ale.moi mechanicy dadzą radę z każdym kwiatkiem jaki może się przydarzyć.
@zolwik89 mnie wystarczy w zupełności. To ma służyć na dojazdy do pracy i ewentualnie pojechania na piknik z rodzinką (Jak upchne dzieciaki z tylu to jeszcze nie myślałem :) )