Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Halo Mirki i Mirabelki z #krakow macie do polecenia jakichś terapeutów dla biedaków spod DDA? i ogólnie alkoholizm? Trafiiałem ostatnio bardzo kiepsko i marzyłem tylko aby ta sesja się skończyła, bo baba recytowała tylko to co samo co również przeczytałem. Żadnych sensownych porad nic. Ogółem popadłem w to gunwo po śmierci bliskiej mi osoby rok temu. Teraz mam 30 lat i życie #!$%@? w proch. Myślałem o aa ale to raczej nie dla mnie. Najlepiej coś na wspaniale NFZ ale niekoniecznie. Już nie mam sił. Życie rodzinne #!$%@?. Towarzyskie też, bo wolę siedzieć sam. Oczywiście poza jednym przyjacielem nikt nie wie o problemie. Nieodzywanie się tłumaczę jakimiś grypami żołądkowymi by ich nie martwić. #alkoholizm #niebieskiepaski #logikaniebieski


Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: Wtorek ,czwartek,piatekWielicka 73 godz.20:15 ( Krakowskie Centrum Terapii uzależnień) w tych dniach,odbywają się mitingi,jak nie chcesz to nie idź,ale idź podpytaj uczestników których terapeutów polecają. Przy ośrodku,najpewniej będą osoby z ośrodka na mitingu. Albo idz na inny miting by zapytać. W tak dużym mieście,metoda "prób i błędów" moze być zniechęcająca,następnego terapeuty,powiedz co Ci się nie podobało u innego terapeuty.