Wpis z mikrobloga

Ej, ale #!$%@? akcja, leże z babą, spadł mi pilot w szczelinę rogu łóżka, grzebię szukając go z 15 sekund, a tam z pilotem wyjmuję męskie bokserki -nie moje :/ Pytam #rozowypasek co to do #!$%@? jest ? A ona niewzruszona, że pewnie wzięła przypadkowo z praniem sąsiadów - nawet się nie zająknęła.
#!$%@?, sam już nie wiem :/ może rzeczywiście? Co o tym myślicie ?
#rozowepaski #zwiazki #seks #zalesie #zdrada #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #przegryw #chad #pytanie
  • 75
  • Odpowiedz
@RonnieO: nie wiem którego to może być, w sumie dobra rozkminka, tylko mam łazić do wszystkich facetów i pytać? To będzie żenujące, jeszcze będą się śmiać, że mam rogi :/
@TurkusowyRisso: przecież to możliwe, że się zaplątało, nie moje jej od razu zwyzywać od #!$%@?, a jeśli okaże się niewinna ?
  • Odpowiedz
@uzytkownik4: Zadaj sobie jedno ważne pytanie. Jak? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Bo wiesz skoro myli prania sąsiadów to równie dobrze po imprezie albo pospiechu sam mogłeś założyć nie swoje. Edit: i zdjąć na noc i wpadły dawno temu.
A z drugiej jakby miała partnera a ten by zostawił bokserki to chyba kurde balans by ich szukała. XDDD Chyba że masz partnerke P0lkę i ma wywalone czy sie
  • Odpowiedz
Wychowaj jak swoje.


@GregorGW96: w sumie ileś tam % polaków wychowuje nie swojego bąbla :/ jakbym wpadł w ten procent to załamka.

po imprezie albo pospiechu sam mogłeś założyć nie swoje.


@GregorGW96: na 99% nie pomyliłem swoich majtek/bokserek. Jedyna opcja przy pomyłce to byłaby na siłowni jakby wisiały czyjeś zostawione na prysznicu, a ja bym je wziął z rozpędu, ale nie ma szans. Choć jakiś czas temu sam tak zostawiłem
  • Odpowiedz
@BigSmoke01: jak pilot wpadł, to rzucone majty też by mogły wpaść, tylko musieliby być nieźle #!$%@?, żeby nie ubrać z powrotem, chyba, że typ ubrał później moje :/ które mogły leżeć na wierzchu. Bo nie wiem właśnie czy mi nie brakuje, mam kilka takich samych par i ich nie liczyłem, ale coś ostatnio czułem, że powinienem mieć więcej wypranych, bo mi brakło i musiałem odpakować nowe
  • Odpowiedz