Wpis z mikrobloga

Mieszkam w bloku na małym metrażu więc szukałem psa miniaturkę który nie będzie się męczył ze mną w tak małym mieszkaniu. Koleżanka zaoferowała mi psa i obiecała że będzie malutki (suka która rzekomo była matka rzeczywiście była mała)

Poznajcie Jake'a mam go dopiero 4 tygodnie i z rozmariów szczura urósł do rozmiarów małego niedźwiedzia i ciągle rośnie
Pobierz 91mleko - Mieszkam w bloku na małym metrażu więc szukałem psa miniaturkę który nie bę...
źródło: comment_PYrseKVX8Mteblzk1OWsp0sxdC8qTuXd.jpg
  • 79
@Dolan: ale #!$%@? XD Przez całe swoje życie miałem 3 psy - suki (od szczeniaka do starości) - i żaden nie darł się w nocy o ile nic głośnego się nie działo (jakieś pijaki drące mordę pod blokiem itp). Spokojne i ułożone, zawsze w mieszkaniu 50-70m2 nigdy większym. Psy nie muszą wychodzić o 6 rano, mogą i o 12 - wszystko zależy od nawyków jakie im wyćwiczysz i o której wychodzisz
w zasadzie jest bezobsługowy


@Dolan: zależy jaki kot ci się trafi xD Może być tak, że musisz się z nim bawić, bo inaczej ci chałupę rozniesie i na głowę wejdzie, jeżeli nie jest kotem wychodzącym. Mój dodatkowo jest zbyt cwany, żeby ganiać za laserkiem i mało która zabawka go w ogóle interesowała, a miał energii nadmiar. Teraz wychodzi i jest trochę lepiej, łatwiej też mu utrzymać wagę.

Niektóre mają swoje widzi-mi-się
Psy w blokach to super pomysł #!$%@?.
Mieszkam od 5 lat w bloku, i wcześniej nie miałem nic do psów. Aktualnie mam ochotę wybić wszystkie psy w okolicy, szczają wszędzie gdzie popadnie - nie zdążą wyjść do końca z klatki i już drzwi oszczane, #!$%@? szczynami na samym wejściu, potem jazgot na wszystko co się rusza i tak dzień w dzień. Aktualnie [średnia bez szczekania](https://www.wykop.pl/wpis/43170079/od-dzis-bede-monitorowal-szczekanie-#!$%@?/) na zewnątrz to około 17