Wpis z mikrobloga

którą konsolę wybrać typowo pod multiplayery, cody, bfy, rs6siege? są jakiekolwiek różnice pomiędzy tymi konsolami? z tego co widzę PS4 ma dużo większy playerbase

żadne tytuły aaa czy jakiekolwiek inne gry mnie nie interesują, chodzi mi tylko i wyłącznie o fpsy na multi, do tej pory od kilku lat cody na #xbox360 ale jednak konsola już swoje ma i nudzi się granie w ciągle niepełnym lobby

#playstation #ps4 #xbox #xboxone
  • 10
@taconaostro: właśnie to jest główny argument za PS4, ale jak sobie przeglądam internet, ciągle ktoś pisze, że xbox lepiej sobie radzi w multiplayerach, a na kolejnej że PS4 ;d tak od czysto technicznej strony się pytam raczej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dwiestronyhistorii: ja to lubię. Zawsze się tak uśmiechnę nawet jak to zobaczę. Mają ogrom danych, testów lub takich samych pytań w całym internecie. Pewnie z milion czterysta. I nadal nie potrafią podjąć decyzji. Przy nich to ja się czuję taki zdecydowany
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@arkozy: jak chcesz bezproblemowo tj płynnie grać bez jakichś większych dropów FPS to wybór jest tylko jeden, Xbox one X. Na zwykłym Xboxie i PS4 BFy dropia ostro czasami w niskie 40 klatek a może i mniej a to wg mnie dyskwalifikuje poważne granie po sieci. Grać się da ale wkurza to. Nie mialem nigdy problemów z szukaniem ludzi do gry czy to na Xboxie czy to na PS4. Bralbym X1X
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@arkozy: Zdecydowanie odradzam PS4 z jednego bardzo jasnego powodu. Zabezpieczenia w niej zostały złamane przez co każdy gracz tam może być potencjalnym oszustem :) natomiast w rodzinie Xbox One nie ma aktualnie żadnego oszusta, bo do dziś jej nie złamano i nigdy złamana nie zostanie. Pozdrawiam tych co mają PS4 i tak bardzo szkalują Xboxa, Nas przynajmniej cheater w dupała nie posuwa.