Wpis z mikrobloga

Dzisiaj w szkole po akademii wychowawczyni darła morde na jedną koleżanke bo przyszła w kolorowej bluzce, a nie w białej i kolegę, bo przyszedł w koszuli w biało czarną kratę. Nie wiedziała, że dwóch osób nie ma jeszcze w klasie. Nagle otwierają się drzwi i wchodzi kolega w koszulce z logiem zespołu "Metallica" XD babka dostała takiego errora, że przez parę sekund nie mogła słowa wydusić ( ͡° ͜ʖ ͡°) #szkolastandard #szkola #truestory #metallica
  • 20
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@boroniowy: @Arnold___Boczek: nigdy nie rozumiałem bólu dupy o to, że ktoś się nie #!$%@?ł bo "święto" czy inny "ważny dzień". Rozpoczęcie roku, zakończenie czy egzaminy to dzień jak co dzień.
Miałem jednego starego profesora na studiach, stara menda ogólnie, który powiedział że bez garnituru nie wpuści na egzamin (lato, >30 stopni). Po moich kłótniach z nim, kiedy nie potrafił tego poprzeć żadnym zapisem, napisałem do wszystkich świętych uczelni z prośbą
@boroniowy: i rewelacja !!!!!! Szkoda ze z wiekiem przychodzi nam hardość życia. Wypaliłbym coś w stylu rachunków mi nie płacisz wiec nie #!$%@? mi się w czym chodzę. Jako rodzic jeszcze bym wyjaśnił babkę ale szkoła to taka instytucja ze potem s**ka gnoi Ci syna lub córkę.

Piękny chodź Kartonowy kraj.