Wpis z mikrobloga

moja stara twierdzi że bezpieczniejsza jest klatka 1.0 opel corsa B z 98 roku który szarpie podczas jazdy jak pop##lony, ślizga się na minimalnym deszczu (kółka jak od skutera), podczas wyprzedzania roweru 500m przed zakrętem mam strach przed oczami i jeszcze nie ma wspomagania gdzie przy jakimś szybszym manewrze muszę 10sekund kręcić kierownicą żeby skręcić NIŻ PODWYŻSZONE AUDI A3 W HATCHBACKU Z DŁUGĄ MASKĄ I MASYWNĄ BUDĄ Z SILNIKIEM 2.0 TDI NO I dużo pali bo przecież to 2.0 TDI. Nieważne że 1.0 opel corsa pali tyle samo co ten diesel ALE INTERNETY KŁAMIOM HUR DUR GURWA KURR
I NIE MOGE MIEĆ TEGO AUTA KUP JAKIEŚ 1.6 JA MAM 1.6 I CO PALI TYLE SAMO CO 2.0 TDI ALE INTERNETY KŁAMIO
zajebcie mnie gimbusy w niemczech lepszymi furami sie wożą bez prawka po lasach
biedny mózg zawsze będzie biedny a jego dzieci skrzywdzone

imba wyprowadź się, weź na siebie auto i płać 3k miesiecznie oc bo wale na czarną liste od razu
#przegryw #samochody
  • 19
@robotMaciek: a3 czy a4 to nie są samochody premium. Kupujesz VW w innym opakowaniu i w dodatku sporo się przepłaca za to co dostaje w zamian. Jeśli w Twoim otoczeniu panuje przekonanie, że Audi to premium i chcesz się pokazać to ok, ale jak kupujesz samochód dla siebie to nie ma sensu przepłacać.
Tak btw jaki budżet masz na to auto?
@robotMaciek: jak kupisz audi a3 2.0 tdi za 10k to drugie tyle władujesz w remonty w ciągu pierwszego roku. W tej cenie to tylko jakieś graty chodzą. Do tego diesele są bardzo awaryjne. Filtr DPF, zawór EGR, turbosprężarka, pompowtryskiwacze. To co zaoszczędzisz na paliwie wpakujesz w naprawy. Lepiej bież jakąś małą wolnossącą benzynę. Corsa, Colt, Polo, Fabia, Punto w benzynie to są samochody na które cię stać. Zaufaj mi. I miej
@robotMaciek: I jeszcze dodam, że najlepiej szukać krajowych sprzętów z możliwie małą ilością dotychczasowych właścicieli i sprawdzać wszystko wnikliwie jak tylko się da, żeby się nie wbić na minę. Chyba, że masz możliwość samemu sprowadzić sobie z niemiec, ale wtedy zapłacisz za niego tyle co za podobny egzemplarz w polsce, tylko tam jest więcej sprzętów z bogatym wyposażeniem i w mocniejszych wersjach silnikowych.
@robotMaciek: Trzeba patrzeć na bierząco i dzwonić jako pierwszy, bo dobre egzemplarze schodzą momentalnie. Czasem tego samego dnia ogłoszenie znika. Chociaż to pewnie bardziej dotyczy młodych roczników z niskim przebiegiem, ale starszych zadbanych rodzynków pewnie też. I tak jak mówi @bArrek czasem warto się przejechać nawet te kilkaset km. Akurat Ty możesz mieć bliżej, bo na zachodzie w polsce A jest chyba trochę więcej dobrych ofert. A może tylko mi się