Wpis z mikrobloga

Ale bym sobie znowu poszła do szkoły, tak z plecakiem.
Zapomniała cyrkla na majze, wzięła kanapki zrobione przez mamę, może jakiś zbijak na w-fie (ʘʘ)
Potem bym sobie odrobiła zadanie domowe i miała luz przez cały dzień...
#szkola


#heheszki #pracbaza
  • 51
  • Odpowiedz
  • 396
@Shyvana jak sobie przypomnę jak baba z polskiego w podstawówce kazała nam pisać jakieś rozprawki na 2 strony A4 na temat jakiegoś gówna a ja wolałem zagrać w gierkę.

Straszne flashbacki
  • Odpowiedz
  • 46
@Shyvana A ja się po części nie zgodzę - wróciłbym do szkoły w normalnym wydaniu. Gdzie nie ma pupilków i osobistych sympatii nauczycieli. Gdzie ilość zadań domowych jest skrojona w sposób który nie wymaga angażowania całego popołudnia. Gdzie jest czas na rozwijanie zainteresowań, a do nauczyciela można się odezwać poza lekcja, żeby spytać o poradę w jakiejś kwestii która cię dręczy. I najważniejsze - gdzie faktycznie ktoś może Cię pokierować na dalszą
  • Odpowiedz
@Shyvana: polski system edukacji jest ciężko upośledzony, stąd nienawiść inteligentnych ludzi do niego. Rozkmiń, ile starszych osób mówiło Ci coś w stylu ,,zobaczysz, jeszcze będziesz chciała wrócić do szkoły". xD
  • Odpowiedz
@Shyvana: mogłabym wrócić do szkoły tylko pod warunkiem, że miałabym ten rozum i godność człowieka, która mam teraz xD i z wypłatą, która mam teraz i bez mieszkania z rodzicami :P
  • Odpowiedz