Wpis z mikrobloga

Ale bym sobie znowu poszła do szkoły, tak z plecakiem.
Zapomniała cyrkla na majze, wzięła kanapki zrobione przez mamę, może jakiś zbijak na w-fie (ʘʘ)
Potem bym sobie odrobiła zadanie domowe i miała luz przez cały dzień...
#szkola


#heheszki #pracbaza
  • 51
  • Odpowiedz
@Shyvana: jedyne za czym można tęsknić to beztroska ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie przejmowanie się, rachunkami, zakupami, sprzątaniem kibla, praniem, jedzeniem czy jakąkolwiek usterką w domu.. ale tak! masz rację, życie dorosłe jest fajniejsze :D
  • Odpowiedz
Nigdy wcześniej nie miałam tyle czasu


@Shyvana: jak wy wszyscy to robicie, ja nie mam czasu na nic produktywnego mam wrażenie, w pracy 7-15 więc wstaję 5.40 i wracam koło 16, zrobić jakieś zakupy to już 17, ugotować, poodkurzać, posprzątać, wstawić pranie , wyprasować sobie jakieś ciuchy na jutro, przygotować sobie jedzenie do pracy - i trzeba iść się kąpać, bo już po 21, włosy schną pół h z suszarką
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pollyanna:
¯_(ツ)_/¯

Nie sprzatam codziennie, zakupy robie jedne duze raz w tygodniu, raz w tygodniu w weekend pranie, nie kupuje ubran ktore trzeba prasowac albo mam ich niewiele, jedzenie do pracy kupuje u Pana Kanapki ( mają tez obiady normalnie).

Wracam do domu o 16;30 i w sumie do północy robie co chce, wstaje o 6;30 xD pewnie, zdarzą sie obowiazki w tygodniu ale raczej niewiele. Głównie chodze do kina,
  • Odpowiedz
@Shyvana: śpisz 6,5h? to chyba wiele wyjaśnia, ja staram się spać 8. no i przy kocie odkurzac trzeba codziennie :) a w pracy nie mam żadnego jedzenia jak sobie sama nie zrobię, wiec trzeba gotować, plus mój niebieski tez chce coś jeść. pranie raz w tygodniu - bym chyba utonęła w ciuchach, ale ja codziennie rzucam rzeczy do prania. generalnie zazdro ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Shyvana: prawda jest taka że za bardzo na serio podchodziliśmy do tej szkoły. Wmówiono nam że dobre oceny są potrzebne, bo jak nie to będziemy kopać rowy itd, a to gówno prawda. Trzeba było się uczyć tak żeby mieć 2,3 z każdego przedmiotu, a jak się wróci do domu to mieć #!$%@? na prace domowe tylko zajmować się swoimi zainteresowaniami
  • Odpowiedz