Wpis z mikrobloga

Mogę gdzieś zgłosić pomyłkę dyspozytora, według którego miałem nerwobole i niepotrzebnie zawracalem dupe jak mogłem wziąć ketonal, a miałem skrzep w plucu, który według Pana doktora potencjalnie mógł mnie zabić? Chciałbym dać feedback żeby typ sobie zapamiętał tą historię raz na zawsze, bo #!$%@? człowiek płaci te #!$%@? podatki a jak przychodzi co do czego to wal się na pysk o radz sobie sam skoro nie jesteś samotnym emerytem, tak z perspektywy czasu to jestem #!$%@?.

#kiciochpyta
#ratownictwo
  • 26
@szpongiel: summa sumarum okazało się że to od zakrzepicy... Którą w szpitalu zdiagnozowali jako naderwany mięsień (przyznam, sam to zasugerowałen bo bolało podobnie, ale po prostu zrobił mi się krwiak w nocy, nie wiadomo skąd i po kilku miesiącach bicia się z nfztem w końcu stwierdzili zakrzepice)
@Hasz5g Jesli karetek jest mniej niz przypadkow do ktorych sa wzywane, to nie znaczy, ze nie sa potrzebne, a ze system nie jest wydajny. ZRM maja zdecydowanie wiecej wezwan od strazy czy policji. W sieci krazy mapa nt. sluzby zdrowia calej polski w tym wlasnie Pogotowia. Wystarczy wejsc i popatrzec jaki burdel jest w calym tym kraju i jakie niedobory ludzi w tym zawodzie