Wpis z mikrobloga

Do wszystkich uczniów, którzy w poniedziałek idą do szkoły.

Pamiętajcie, abyście się skupili na tym co naprawdę kochacie,abyście się spełniali w swoich pasjach, abyście uczyli się głównie tego co naprawdę lubicie,nie zamartwiajcie się dwójkami lub trójkami, nie martwcie się opinią nauczycielki, która nic w życiu nie osiągnęła, najważniejsze przede wszystkim jest to abyście byli w czymś naprawdę dobrzy, nie przejmujcie się opinią innych, przejmujcie się opiniami wyłącznie tych osób, którzy mają sukcesy i są dla was prawdziwym autorytetem.

Liczy się tylko i wyłącznie pasja oraz ciężka praca nad tym, aby wasze marzenia się spełniły, jeżeli ktoś ci mówi, że coś ci się nie przyda ignoruj go, jeżeli ktoś cię wyszydza, wyśmiewa czy obraża, to pracuj ciężko po to abyś potem sam się mógł z niego śmiać,bo prawdziwa droga do sukcesu to jest tylko i wyłącznie ciężka praca i pasja.

#szkola #licbaza #gimbaza #podbaza #przegryw
  • 17
@Kielek96: Święte słowa. Generalnie, to #!$%@? całą tą edukacje, strata waszego czasu i energii i pieniędzy na książki od rodziców. Inwestujcie w pasje do #!$%@? nędzy. A nawet jak chodzicie do szkoły np. muzycznej i się sami rozwijacie w tym kierunku, bo to wasza pasja, to prawda jest taka, że szkoły muzyczne, to też #!$%@? nakładają wokalne więzienie, żebyś przypadkiem czegoś więcej nie osiągnął.
@cz0rt: Przykład tylko podałem. Chodzi o to, że każda szkoła nakłada ograniczenia polegające na tym, że masz tylko zdobywać wiedze i umiejętności, a nie szlifować naukę myślenia i wykorzystania umiejętności. Chcesz się rozwijać, to idziesz prywatnie do profesjonalisty, a na państwową edukacje należy srać, ile wlezie. Chyba, że masz ograniczonych umysłowo rodziców, co w dniu twojego urodzenia na 100% zakładają, że za 20 lat będziesz #!$%@?ł w robocie, ale to niestety
@Kielek96: jako dość młoda osoba (jutro 2 klasa szkoły średniej) mogę potwierdzić że takie podejście naprawdę działa.
Droga przez pasję i pracę jest ciężka i wymaga codziennego wygrania ze samym sobą, z własnymi lękami, niepewnością, stresem, prokrastynacją i pokusami. A także wygrania z systemem i ludźmi z własnego otoczenia które to chcą cię skierować w inną stroną.
Ale po pewnym czasie dzieje się ciekawa rzecz. Jeśli nie popracujesz nad własną pasją/celami
@Kielek96 Mat geo ang, matma nie siedziała nigdy i wprost proporcjonalnie ilość materiału do coraz gorszych ocen. Geo to wielka niewiadoma bo pierwsza klasa to była "wersja demo", dopiero teraz będzie coś z prawdziwej nauki. Angielski wciągam dupą i bananowcy którzy przyjechali sobie z Anglii mają ode mnie gorsze wyniki i nie znają niektórych terminów które ja ogarniam, poza tym od mego urodzenia do teraz łatwe 6 na koniec z tego przedmiotu
@XkemotX: Hmmm, ja powiem ci szczerze matmy nie lubiłem przez większość mojego życia ale znalazłem zajebistego wyluzowanego typa który mnie zaraził pasją do tego przedmiotu no i potem już polubiłem i z roku na rok robiłem duże postępy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do nauki matmy mogę ci polecić stronkę https://www.matemaks.pl/ jest tam wszystko super wytłumaczone oraz Pana Marka Dudę, który prowadzi matematyczny kanał na yt https://www.youtube.com/user/edudamarek/videos bardzo
@XkemotX: Nie no spoczko, dodałem brillianta bo napisałeś że angielski wyciągasz dupą wiec pomyślałem że jesteś zdolny ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Wbrew pozorom matma po angielsku wcale nie jest skomplikowana xD
@Kielek96: Jako pedagog potwierdzam! Uczcie się tego, co Was najbardziej interesuje ( i matematyki) i starajcie się zostać i być fachowcami w swojej ukochanej branży! Resztę przelećcie na trójkach! ;-) I każdy dobry nauczyciel jak wie, że jesteś super z przedmiotu X, to Ci poluzuje w przedmiocie Y. Oprócz nawiedzonych starych bab! ;-)