Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja rozowa kupuje samochod i czuje sie jak zero bo sie na tym nie znam. Musi go kupic bo nie ma jak dojezdzac do pracy. Codziennie wysluchuje od wszystkich wyrzutow ze powinienem sie znac na samochodach, od rozowej, jej matki, kolezanek matki, mojej matki, wujkow, mojej siostry, kuzynek i wszystkich mozliwych znajomych. No jak to tak zeby taki chlopak nie znal sie na samochodach, co to za facet, chlopaki sie tym interesuja wszyscy tylko nie ty, kopnie cie w dupe jak tak bedziesz sie zachowywal
I sam sie z tym zgadzam, ale co ja moge na to poradzic? Sam mam auto ale pomagal mi je kupowac ojciec (pracuje za granica teraz), poza tym mialem budzet 20-30 tys i bylo duzo latwiej, rozowa chce za ok 10 tys i w tej cenie kupno auta to jak chodzenie po polu minowym, trzeba uwazac doslownie na wszystko. Ja nie umiem ocenic czy silnik dobrze chodzi, czy pod maska jest w porzadku, jak sa jakies usterki nie jestem w stanie ocenic czy to cos powaznego. Jezdze z nia ogladac i czuje sie zazenowany cala ta sytuacja. Tesciowa mi dogaduje ciagle. Rozowa nie ma z kim jechac bo z ojcem nie utrzymuje kontaktow, braci nie ma, czasem wujka wezmie albo jakiegos mechanika ale jemu trzeba zaplacic 100 zl i to jest strata kasy. Wszyscy ode mnie oczekuja ze bede sie znal na wszystkim, a ja nie znam sie na niczym tak naprawde. Czuje sie jak pi+×# i ciagle sie przez to klocimy ostatnio, rozowa do mnie z tekstami 'a na czym ty sie w ogole znasz' itd #przegryw #motoryzacja #samochody #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 130
@AnonimoweMirkoWyznania: kurła a różowe na czym mają się znać? Chyba tylko na tym jak zakryć wady ryja aby wyjść do ludzi albo jak przykleić sztuczne paznokcie. A reszta? No Ty facet jesteś to powinieneś się znać, na hydraulice, mechanice, budowlance, elektronice itp. ale mnie w-----a takie myślenie.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: z kim Ty się związałeś xD
zdecydowana wiekszość moich kumpli nie ma kompletnie pojęcia o mechanice samochodowej i nikt im z tego powodu nie robi wyrzutów
taki pogląd to jakiś zabobon sprzed 30lat
w internecie nie brakuje ofert oględzin aut przez wykwalifikowane osoby
znajdź w swojej okolicy kilka aut, którymi różowa jest zainteresowana i wyślij tam fachowca, to nie jest żadna strata kasy tylko wydanie tych pieniędzy pozwoli Ci
  • Odpowiedz
Przed zakupem jedź na stację diagnostyczna. Przegląd przed zakupem kosztuje 50 Zeta. Ogarną wszystko co najważniejsze. Z niezłą p---ą się związałeś jak Ciebie tak traktuje szmata.
  • Odpowiedz
I sam sie z tym zgadzam


@AnonimoweMirkoWyznania: to przestań i każ jej w---------ć xD
serio, dałeś sobie wmówić że z racji tego że nie interesujesz się XYZ jesteś mniej wartościowy jako mężczyzna? daj spokój. różowa cię nie szanuje, to chociaż ty zacznij się szanować i każ jej w-------ć. nie jesteś p---ą, bo nie interesujesz się motoryzacją, nawet tak nie myśl. twoja dziewczyna to toksyczna szmata, nie bierz jej na poważnie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nawet nie czytałem tego. Ale znam odpowiedź. Jak jesteś facetem w związku to podejmujesz decyzje, nawet jak się nie znasz. To twoja rola ( ͡° ͜ʖ ͡°). Różowe w niektórych aspektach zatrzymują się na etapie wczesnonastoletnim.Widać to mocno na zakupach. Ty mówisz w tym i tym fajnie wyglądasz kupuj, tego nie (redukcja czasu zakupów o 90%). Nie potrzeba nam sześciopalnikowej kuchni oraz TV 100 cali
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Do 10 tyś, polecam paśśata b3 kombi 1.6 z lpg.( ͡° ͜ʖ ͡°)- 9.500 zł zostanie a cześci tanie, wiec nawet gruchota przywrócicie do świetności za 1000-2000 zł. ( ͡ ͜ʖ ͡)
A jak nie paśśat to tylko auto klasy premium, mercedes. #pdk ( ͡° ͡°)
No i się
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania
1) zastanów się nad tym związkiem
2) wśród tych ekspertów od motoryzacji z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz kogoś, kto ma furę z solidnie skręconym licznikiem, podłużnicami ulepionymi z gówna albo sklejonym z dwóch w szopie
3) szukaj jakiegoś Yarisa, Micry czy Swifta, a najlepiej Twingo, ale coraz ciężej o dobre Twingo
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Oni wszyscy też się kija znają, wujki z wiedzą siedzą góra w latach 90...
Miej wyrąbane i nic nie pomagaj, bo jak cos nie pyknie, to ty będziesz wszystkiemu winien. Niech weźmie wujka mądrołka
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: przecież nawet mechanik ci na miejscu nie potwierdzi że wszystko jest dobrze z autem. Jedzie się do zaufanej stacji diagnostycznej, sprawdza po Vinie info jeśli auto jest z Polski w cepiku oraz legalność auta na posterunku policji.

Ci co się niby znają to w większości przypadków znają jakieś podstawy, a tak to nie umywają do prawdziwie znającego się mechanika z doświadczeniem.

Matka jest z ubiegłego stulecia i wpoiła twojej
  • Odpowiedz