Wpis z mikrobloga

Co najzabawniejsze w naczelnych shiciarzach to podniecacie się tym mixowaniem BTC i piszecie o nim wiecznie... Bo was boli że to po prostu działa. Nawet chainalysis ostatnio to przyznał i że nie daje rady wyśledzić tych btc.

Wszystkie skradzione BTC, wszystkie BTC przechodzące przez dark markety są skutecznie mixowane i nieważne jak wielki macie ból d--y i ile będziecie temu zaprzeczać, nie zmienicie tego w żaden sposób. Ok 4% tx w Bitcoinie to mixowanie i nikt nie ma przez to żadnych problemów.

To i tak początek i się dopiero wszystko rozwija. Genialna implementacja zero-linka w samouraiu to majstersztyk. Każdy mix ma maksymalny stopień entropii jaki można uzyskać za każdym razem i nigdy nie ma żadnego determistycznego powiązania z btc pre i post mix.

Dodatkowo mamy transakcje cashoot, które nie tyle mixują co robią coś o wiele lepszego czego ŻADNA inna kryptowaluta nie ma. Bez pozostawienia żadnych śladów tych działań, celowo tworzą transakcje które wprowadzają analitykę blockchaina w błąd. Nie ukrywają po prostu tego gdzie przesyłamy BTC, ale tworzy transakcje które wyglądają że przesłaliśmy je zupełnie gdzie indziej niż faktycznie miało to miejsce. Jeżeli tylko będą powszechniej używane to cała analityka blockchaina będzie g---o warta, bo nie da się rozpoznać która tx to stnoeaway a która cashot. Która po prostu zwiększa anonimowość a która jest oszustwem. Nie ma najmniejszego śladu który pozwala je odróżnić od siebie.... I to są zwykle tx złożone z kilku inputœw i outputów a nie mixowanie. Jest stosowane podczas zwykłych transakcji z portfela.

Dla przykładu cashotem można stworzyć prosta tx z której nie można w żaden sposób wywnioskować jaka jest prawdziwa wartość tx. Żaden input, żaden output oraz ich sumy nie dają prawidłowej wartości. A to zwykle ulepszenia podczas wysyłania tx z samouraia a nie celowe mixowanie BTC. Nawet tu wrzucałem przecież przykładowe tx z zagadkami...

Doskonałe protokoły mixowanie jak np. Tumblr i inne cały czas są rozwijane.

SAMO LN NATYWNIE JEST DOSKONALE ANONIMOWE I PRZEBIJA KAŻDY INNY ISTNIEJĄCY PROTOKÓŁ ANONIMIZACJI. Nieważne czy to zk-snark, czy ringi w Monero. LN ma to natywnie a nie trzeba tego celowo robić jak w innych waszych scamach. Każda tx jest anonimowa i prywatna w doskonały sposób. Za darmo, natywnie, zawsze...

Wracając do shiciarskiego Monero, to najlepsze że na nim jest tak mało tx że w większości wypadków wszystko widać jak na dłoni. Jest skuteczne jedynie kiedy w blokach jest więcej innych tx... Im mniej używane Monero, tym mniejsza anonimowość a fakty są takie że mało jest ono używane. Do tego absurdalne rozmiary tx. Kilkadziesiąt razy większe niż na MimbleWimble.

Możecie tu robić swoje żałosne spektakle i robić z siebie nadal idiotów twierdząc że to nie działa, gdzie to nie jest kwestia wiary a faktów, możliwych do udowodnienia matematycznie i niezaprzeczalnie. Wszyscy doskonale wiedzą widzą że anonimizacji tx na BTC jest po prostu skuteczna.

Wasze ujadanie i zaprzeczanie temu jest żałosne i pokazuje tylko jak was boli prawda na ten temat, bo doskonale zdajecie sobie z tego sprawe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chcecie wyniki entropii? Też tu już pokazywałem jak znaleźć mocy whirpoola i jak sprawdzić ich entropię oraz determistyczne powiązania, których nigdy nie ma. Ja mam po swojej stronie fakty i matematykę, wy bezzasadne ZAPRZECZENIE, WYPARCIE BEZ ŻADNEGO ARGUMENTU.

Każdy wasz wpis na temat mixowania BTC jest miodem na me serce bo im więcej nieudolnego wyśmiewania przez was, tym bardziepokazuje że widzicie że jest ono skuteczne i macie soczysty ból dupska... Dawajcie jeszcze. Zaprzeczanie jak idioci dalej... Shiciarze są tacy komiczni, nigdy żadnych argumentów.

#bitcoin #kryptowaluty #monero #ethereum
cyberpunkbtc - Co najzabawniejsze w naczelnych shiciarzach to podniecacie się tym mix...

źródło: comment_Dd3WtAUHLxlHXoM7DS1o6LaKQQJyknWW.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kryptomanix: Dokładnie o czym? Co cię interesuje? Ja tu poruszyłem masę przeróżnych technologii mixowania. Nie ma jakiegoś jednego genialnego źródła... Powiedz dokłądniej to mogę coś podrzucić, ale jeżeli szukasz w języku polskim to niewiele, jakieś ogólnikowe informacje w kilku zdanaich z g---o portali to max. Ja tutaj na mirko o tym trochę piszę bo się interesuję
  • Odpowiedz
@cyberpunkbtc:

SAMO LN NATYWNIE JEST DOSKONALE ANONIMOWE I PRZEBIJA KAŻDY INNY ISTNIEJĄCY PROTOKÓŁ ANONIMIZACJI. Nieważne czy to zk-snark, czy ringi w Monero. LN ma to natywnie a nie trzeba tego celowo robić jak w innych waszych scamach. Każda tx jest anonimowa i prywatna w doskonały sposób. Za darmo, natywnie, zawsze...


Wracając do shiciarskiego Monero, to najlepsze że na nim jest tak mało tx że w większości wypadków wszystko widać jak na dłoni. Jest skuteczne jedynie kiedy w blokach jest więcej innych tx... Im mniej używane Monero, tym mniejsza anonimowość a fakty są takie że mało jest ono używane. Do tego absurdalne rozmiary tx. Kilkadziesiąt razy większe niż na
taksanski_widelec - @cyberpunkbtc: 

 SAMO LN NATYWNIE JEST DOSKONALE ANONIMOWE I PR...
  • Odpowiedz
Czy mixowanie na blockchainie to nie jest ślepa uliczka? Docelowo spodziewamy się, że transakcja na blockchainie będzie kosztować tysiące dolarów.


@Manah: No nie, pozieważ to jest przecież tylko na ten moment. Od 2017 jak zainteresowanie krypto wzrosło, to bardzo mocno postawiono na analitykę BTC i siedzenie ich. Miliony na to poszły a firmy świadczące usługi w tym zakresie rosną jak grzyby po deszczu. Dlatego od jakiegoś czasu devka BTC bardzo postawiła na anonimowość i isę na niej skupiła bo widać potrzeb ę. Trzeba z tym walczyć.

Ostatecznie przecież nie będziemu używali natywnego chaina do transakcji, więc w przyszłosci nie będzie potrzeba, ale potrzeba tych rozwiązań w tym momencie. Dla przykładu liquid ma confidental transactions, LN jest robiony od początku z myślą o anonimowości. Inne warstwy skalujące których docelowo będziemy używali na co dzień rozwijane są pod tym
  • Odpowiedz
w tym wpisie jest tyle absurdu, że mózg się lasuje gdy myślę jak ci odpowiedzieć XDDD


@taksanski_widelec: Czekam na argumenty shiciarzu? Brak? Zaorałeś mnie niesamowicie Seba... :D
Jak mówiłem. Standard:

Ja mam po swojej stronie fakty i matematykę, wy bezzasadne ZAPRZECZENIE, WYPARCIE BEZ
  • Odpowiedz
@cyberpunkbtc: nie mam zamiaru z tobą dyskutować bo ile razy robiłem a ty dalej gadasz swoje, wystarczy mi jak piszesz że anonimowość Monero to "ringi", a owszem oglądam patostramy i ich bohaterowie są poziom wyżej od ciebie, idź lepiej ważyć p--o i posprzątać sklep (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
nie mam zamiaru z tobą dyskutować bo ile razy robiłem a ty dalej gadasz swoje,


Oczywiście :DDD

wystarczy mi jak piszesz że anonimowość Monero to "ringi", a owszem oglądam patostramy i ich bohaterowie są poziom wyżej od ciebie, idź lepiej ważyć p--o i posprzątać sklep (
  • Odpowiedz
@cyberpunkbtc: no i masz rację, same nie są wystarczająco skuteczne, dlatego Monero ma dodatkowo Confidental Transactions (ukrywanie wartości transkacji, praktycznie to samo co w MimbleWimble) i Stealth Addresses (adresy jednorazowego użytku nie powiązane gołym okiem z adresem publicznym) to wszystko tworzy Monero i zapewnia praktycznie 100% anonimowość (zakładając, że kryptografia nie ma błędu)

jeszcze raz powtarzam, podałem ci mój publiczny adres, czekam aż podasz mi wartość mojego portfela, skoro Monero
  • Odpowiedz
jeszcze raz powtarzam, podałem ci mój publiczny adres, czekam aż podasz mi wartość mojego portfela, skoro Monero jest tak c-----e, to są to dla ciebie łatwe pieniądze


@taksanski_widelec: 0 Monero, co wygrałem? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
dlatego Monero ma dodatkowo Confidental Transactions


@taksanski_widelec: Cooooo?????!!!! Przeciez to say zupełnie iebosobne kwestie. Ukrywanie wartości tx a zaciemnianie pochodzenia i celu transakcji. Anonimowość a prywatnosc. Tak się właśnie kompromitujesz Sebuś... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mimble Wimble dziła na zupełnie innej zasadzie niż Confidential Transactions przy ukrywaniu ich wartości... A Confidential Transactions mamy na Liquidzie...

I Tak wszystko oraz Lightning Network bo mamy i doskonałą anonimowość
  • Odpowiedz
@taksanski_widelec:

jeszcze raz powtarzam, podałem ci mój publiczny adres, czekam aż podasz mi balans mojego portfela


A czy ja stwierdziłem gdzieś że w BTC balans adresów jest ukryty?
Równie dobrze mogę się ciebie zapytać ile mam środków na kanale LN :)
  • Odpowiedz
@taksanski_widelec: Nie rozumiem, po co mam ci podać? Nie chcę żebyś otwierał ze mna kanału...
Poza tym kanały nei są publcznie widoczne ani nigdzie zapisane. Nikt nei ma do nich wglądu ani nie wie o ich istnieniu. Wiedzą o tym tylko obie strony kanału że mają kanał.

Publicznie widoczne są jedynie kanały pomiędzy hubami, tyo jest celowe żeby móc znaleźć drogę do celu. Jednak są widoczne jedynie wielkosci tych kanałó
  • Odpowiedz